Wieczór wyborczy w Polsat News i na głównej antenie Polsatu

MN 18/10/2018
Wieczór wyborczy w Polsat News i na głównej antenie Polsatu
 W niedzielę Polsat News pokaże wieczór wyborczy „Polska wybiera”, który będzie poświęcony pierwszej turze wyborów samorządowych. Część programu będzie można śledzić też na głównej antenie Polsatu.

W Polsat News „Polska wybiera” wystartuje o godz. 20:30. Na antenie Polsatu od 20:55 będzie można oglądać około piętnastominutowe łączenie z wieczorem wyborczym, w trakcie którego zostaną ogłoszone sondażowe wyniki.

Polsat i Polsat News przedstawią wyniki sondażu exit poll, który wykona firma Ipsos. Widzowie dowiedzą się, jakie było poparcie dla ogólnopolskich komitetów wyborczych. Zostaną też przedstawione wyniki wyborów na prezydentów: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Krakowa, Łodzi, Lublina, Gdańska, Białegostoku i Kielc. Poznamy również frekwencję wyborczą.

„Polska wybiera” poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, czyli główni gospodarze „Wydarzeń” oraz „Wydarzeń i opinii”. Wyniki ze studia wirtualnego zaprezentuje Michał Stela. W „Polska wybiera” znajdą się komentarze polityków i ekspertów. Nie zabraknie także łączeń ze sztabami wyborczymi. Program potrwa do 01:00.
Ciąg dalszy analiz będzie można znaleźć w poniedziałek powyborczy w „Nowym dniu”. Program poprowadzi Joanna Górska. Początek wyjątkowo o 05:30.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.