„Interwencja Extra” w prime-time Polsat News. Prowadzą Michał Bebło i Michał Stela

1 października Polsat News rozpocznie emisję programu „Interwencja Extra”.

Cykl będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00. Każde wydanie potrwa niecałe pół godziny.

Z naszych informacji wynika, że „Interwencja Extra” będzie stanowiła rozszerzenie tematów podejmowanych przez reporterów „Interwencji”. Jak ustaliliśmy, „Interwencję Extra” poprowadzą Michał Bebło i Michał Stela, czyli gospodarze „Interwencji”.

Od października w Polsat News będzie więc można oglądać trzy odsłony magazynu reporterów. W dni powszednie o 18:25 będzie nadawana „Interwencja” (premiera w Polsacie o 16:15), a o 20:00 „Interwencja Extra”. Z kolei w soboty o 21:00 bez zmian będzie można oglądać program „Interwencja. Taka jest Polska”, czyli przegląd najważniejszych materiałów przygotowanych przez reporterów „Interwencji”.

Polsat News emitował już program „Interwencja Extra”. Program o takiej nazwie gościł w ofercie stacji od czerwca 2008 roku do początku wakacji w 2010 roku. Magazyn powrócił na krótko w nowej formule pod koniec listopada 2010 roku jako przegląd najciekawszych materiałów z tygodnia. We wrześniu 2012 roku program wrócił jako okazjonalne wydanie specjalne. „Interwencja Extra” kilkanaście lat temu gościła też na antenie głównego Polsatu. Jej prowadzącym był wtedy m.in. Maciej Dowbor.