EVOBOX HD i EVOBOX LITE w ofercie Cyfrowego Polsatu

MN 18/09/2018
EVOBOX HD i EVOBOX LITE w ofercie Cyfrowego Polsatu
 Oferta Cyfrowego Polsatu została wzbogacona o nowe dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej. EVOBOX LITE i EVOBOX HD to kolejne urządzenia HD z rodziny dekoderów EVOBOX, które łączą nowoczesny design z prostą, intuicyjną obsługą oraz łatwym dostępem do serwisów multimedialnych − Cyfrowy Polsat GO i HBO GO.

Obok EVOBOX PVR w sprzedaży pojawiły się nowe dekodery – EVOBOX HD i EVOBOX LITE. Produkowane są one w należącej do Grupy Polsat fabryce InterPhone Service z Mielca, która na rynek wprowadziła już kilka milionów urządzeń cieszących się uznaniem klientów.

− Oferta sprzętowa Cyfrowego Polsatu wciąż się rozszerza. Chcemy dać klientom możliwość wyboru dopasowanych do ich potrzeb, wygodnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają oglądać telewizję w najlepszej jakości, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, zapewniających także dostęp do bogatej oferty treści premium w serwisach VOD. Połączenie wysokiej klasy dekoderów z bogatą ofertą pakietów telewizyjnych i szeroką biblioteką serwisów multimedialnych, dające użytkownikom swobodę, elastyczność i wygodę w dostępie do ulubionych treści, to kierunek, którego oczekują nasi abonenci i w jakim konsekwentnie rozwijamy się od wielu lat − mówi Dariusz Działkowski, Członek Zarządu ds. Technicznych Cyfrowego Polsatu.

Z dekoderem EVOBOX HD widzowie mogą korzystać z bogactwa rozrywki na wyciągnięcie ręki. Nowoczesny design dekodera z czytelnym wyświetlaczem połączono z prostotą i intuicyjną obsługą, którą zapewnia oprogramowanie dostarczone przez firmę ADB.

Dzięki dekoderowi EVOBOX LITE korzystanie z telewizji jest bardzo proste, a to dzięki czytelnemu, nowoczesnemu menu, które zapewnia oprogramowanie zaprojektowane przez Cyfrowy Polsat.

Zalety dekoderów EVOBOX HD i EVOBOX LITE to m.in.:
* wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu dekoder bezprzewodowo łączy się z Internetem, a to daje możliwość korzystania z serwisów online i pozwala oglądać tysiące filmów, seriali i programów w serwisach Cyfrowy Polsat GO i HBO GO zawsze, kiedy widz ma na to ochotę, także przed ich emisją w telewizji,
Oprogramowanie, które zapewnia:
- łatwy dostęp do wszystkich funkcji dekodera,
- bogaty Program TV z możliwością alfabetycznego filtrowania pozycji programowych,
- możliwość zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień,
- czytelne opisy audycji,
- możliwość tworzenia list ulubionych kanałów,
- łatwe poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie,
* Zastosowanie nowej technologii Unicable, która pozwala obsługiwać jednocześnie wiele tunerów i dzięki której widz ma możliwość szybkiego przełączania kanałów,
* Wygodna, automatyczna funkcja autoryzacji usługi Multiroom HD w domowej sieci.

Nowy sprzęt jest dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce w cenie już od 1 zł.
 

Komentarze

 • jaro
  #1 jaro dnia 19-09-2018 09:35
  Super, a kiedy dekoder 4K ?
 • Realista
  #2 Realista dnia 25-09-2018 01:22
  Jak będzie taka ilość kontentu 4k, która zapewni przynajmniej ramówkę na 24h/7dni.
  icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.