Mikołaj Jankowski nie będzie już prezenterem Polsat News. „Do widzenia i powodzenia”

MN 01/09/2018
Mikołaj Jankowski nie będzie już prezenterem Polsat News. „Do widzenia i powodzenia”
 Mikołaj Jankowski nie będzie już gospodarzem programów w kanale informacyjnym Polsat News – dowiedział się nieoficjalnie portal tvpolsat.info.

Swój ostatni program Jankowski poprowadził w piątek. Był to magazyn „Newstelegraf”. Decyzją szefostwa Polsat News, o której dziennikarza poinformowano w tym tygodniu, nie będzie on już pełnił funkcji prezentera stacji. Na razie nie wiadomo, jaka rola w strukturach Polsat News zostanie mu przydzielona.

Z informacji portalu tvpolsat.info wynika, że od przyszłego tygodnia Mikołaja Jankowskiego w „Newstelegrafie” zastąpią inni prezenterzy Polsat News. Będą to m.in. Marek Piotr Wójcicki i Marta Budzyńska. Jankowski nie widnieje też już w grafiku prowadzących serwisy informacyjne stacji.

Pod koniec piątkowego wydania „Newstelegrafu” Mikołaj Jankowski pożegnał się z widzami. Nie powiedział jednak wprost, że nie będzie już prezenterem Polsat News. – Na „Newstelegraf” od poniedziałku zapraszam w imieniu redakcyjnych kolegów i koleżanek. Za moje spotkania z Państwem bardzo dziękuję. Do widzenia i powodzenia – powiedział Mikołaj Jankowski.Mikołaj Jankowski w Polsat News prowadził serwisy informacyjne. Był też główną twarzą magazynu „Newstelegraf”. W przeszłości był prezenterem w Polsat News 2 oraz Polsat Biznes i był związany z „Wydarzeniami” jako prowadzący oraz reporter.
  

Komentarze

 • Riko
  #1 Riko dnia 02-09-2018 07:48
  Pisiora żądzi !!! cenzuraka
 • Janka
  #2 Janka dnia 02-09-2018 08:35
  No chyba Jankowski jest dużo lepszy od Racewicz to Jankowski woń a gwiazda milionerka Racewicz do Polsatu wstyd pani Doroto Gawryluk a myślałam że Pani jest sprawiedliwa a zawiodłam się na Pani
 • Janka
  #3 Janka dnia 02-09-2018 08:38
  Jankowski to profesjonalista to jego się usuwa a Racewicz slaba czytaczke się przyjmuje koszmar
 • pisi56
  #4 pisi56 dnia 14-11-2018 13:22
  czyżby dobra zmiana?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.