Polsat Rodzina, Polsat Games i smart DOM ruszą w IV kwartale

MN, ISB 23/08/2018
Polsat Rodzina, Polsat Games i smart DOM ruszą w IV kwartale
 Kanały smart DOM, Polsat Rodzina i Polsat Games powinny wystartować w pierwszej połowie IV kwartału tego roku – powiedział Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat i Cyfrowego Polsatu.

Na spotkaniu z dziennikarzami Stec zdradził też, że kanał smart DOM będzie poświęcony nowinkom technologicznym. Zgodnie z koncesją, smart DOM ma być telewizją o charakterze wyspecjalizowanym poradnikowym. Pod marką smart DOM funkcjonuje też program rabatowy dla klientów Grupy Polsat.

Polsat Rodzina będzie stacją uniwersalną. W ofercie kanału znajdzie się m.in. familijny program śniadaniowy. Z kolei Polsat Games będzie anteną o charakterze wyspecjalizowanym dla osób interesujących się grami komputerowymi i na konsole oraz e-sportem.

Pod koniec czerwca Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła Telewizji Polsat koncesji na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny stacji smart DOM, Polsat Rodzina i Polsat Games. Kanały będą mogły pojawić się w ofertach satelitarnych oraz kablowych.
 

Komentarze

  • 470
    #1 filczyk dnia 24-08-2018 00:12
    Pytanie gdzie to wszystko upchać... Już taki Polsat Games powinien mieć ponad przeciętny bitrate, a przynajmniej przy transakcjach e-sportowych.
  • krzysztof
    #2 krzysztof dnia 30-08-2018 22:30
    Jestem waszym klientem CP bardzo mnie interesuje kiedy wprowadzicie eleven4.do waszej oferty.Czy my jestesmy gorszymi klientami niz .NC.Chwalicie sie ze kupiliscie udzialy I co dalej z tym kanalem.Nie podajecie zadnych informacji o tym kanale.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.