Polsat wydłuża „Nowy dzień”. „Graffiti” awansuje na główną antenę

Od 3 września pasmo „Nowy dzień” na głównej antenie Polsatu będzie trwać trzy godziny. Stacja wydłuży program do 09:00. Ponadto na główną antenę Polsatu powróci „Graffiti”.

Z nieoficjalnych informacji portalu tvpolsat.info wynika, że Polsat już wcześniej planował wydłużyć „Nowy dzień”. Ostatecznie dojdzie do tego we wrześniu. Od 3 września „Nowy dzień” na antenie Telewizji Polsat będzie trwać od 05:59 do 09:00. W Polsat News program kończy się o 10:00.

Na główną antenę awansuje program publicystyczny „Graffiti”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, program prawdopodobnie będzie emitowany o nieco innej porze. Obecnie można go oglądać o 08:45 w Polsat News. „Graffiti” gościło już w głównym Polsacie. Ostatni raz w 2008 roku jako część „Nowego dnia”.

„Nowy dzień” to poranne pasmo informacyjne, nadawane od 2008 roku. Prowadzącymi są: Mariusz Abramowicz, Beata Cholewińska, Michał Giersz i Joanna Górska.

„Graffiti” to najdłużej emitowany program publicystyczny Polsatu. Cykl zadebiutował w 1996 roku. Najpierw gościł na głównej antenie, a od 2008 roku jest obecny w Polsat News. Program prowadzi Piotr Witwicki.