Kanały Polsat Sport Premium już dostępne w ofertach Netii

MN 13/08/2018
Kanały Polsat Sport Premium już dostępne w ofertach Netii
 Netia wprowadza nową ofertę promocyjnych pakietów ze światłowodowym internetem i usługami telewizyjnymi z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Oferty są dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Od dzisiaj w ofercie Netii jest dostępny nowy pakiet telewizyjny Polsat Sport Premium, w ramach którego będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Na dwóch nowych kanałach oraz czterech dodatkowych serwisach dostępne będą wszystkie transmisje z meczów, powtórki oraz ekstra materiały, a to wszystko w jakości Super HD.

W nowej promocji Netii pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest w cenie usługi telewizyjnej. Na przykład pakiet: Internet 150 Mb/s z telewizją z 91 kanałami (w tym pakiet Polsat Sport Premium) dostępny jest do końca roku bez opłat abonamentowych, a po okresie bezpłatnym kosztuje 80 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 70 zł).

Obecni klienci Netii, którzy nie posiadają jeszcze usługi TV, również mają możliwość jej zakupu w ofercie promocyjnej z pakietem Polsat Sport Premium z darmowym okresem do końca roku (po tym okresie cena uzależniona jest od wybranego wariantu usługi telewizyjnej).

Abonenci Telewizji Osobistej Netii mogą również dokupić sam pakiet Polsat Sport Premium za 40 zł lub przedłużyć umowę i przejść na jedną z nowych promocji, w których kanały z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA dostępne są w ramach abonamentu.

Kanały Polsat Sport Premium będą dostępne także m.in. w Cyfrowym Polsacie, WTvK oraz nc+.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.