Dalsze losy bohaterów „Detektywów w akcji” w nowym serialu „Septagon” w Czwórce

Od 3 września w Czwórce będzie można oglądać serial „Septagon”, który przedstawia dalsze losy bohaterów docu-crime „Detektywi w akcji”.

Według stacji, „Septagon” jest oryginalnym polskim formatem. „Detektywi w akcji” powstawali na podstawie niemieckiego formatu „Private Investigators in Action”.

Głównymi bohaterami docu-crime „Septagon” są pracownicy tytułowego biura detektywistycznego. Na fabułę serialu, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, składają się historie klientów Septagonu, ukazane poprzez prowadzone przez detektywów śledztwa oraz toczące się równolegle wątki z życia prywatnego pracowników agencji.

W rolach głównych – obok znanych widzom Czwórki z serialu „Detektywi w akcji”: Żanety Tymków, Anety Rak, Marcina Malika, Michała Waleszczyńskiego i Pawła Jeziółkowskiego – zobaczymy m.in. Elżbietę Lisowską i Wojciecha Zygmunta.

„Septagon” reżyserują: Dominik Matwiejczyk, Michał Węgrzyn, Robert Wrzosek, Piotr Sarzyński, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski i Tomasz Protokowicz, a producentem serialu jest firma Tako Media.

„Septagon” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.