Netia oferuje światłowód w domach jednorodzinnych

MN 11/08/2018
Netia oferuje światłowód w domach jednorodzinnych
 Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do internetu do 900 Mb/s i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Nowe oferty są dostępne również z rabatem smartDOM dla klientów Grupy Cyfrowy Polsat, której Netia jest częścią.

Mieszkańcy domów jednorodzinnych, będący w zasięgu sieci Grupy Netia modernizowanej do standardu światłowodowego, mogą skorzystać z najszybszego internetu światłowodowego (do 900 Mb/s), płacąc obniżoną, zryczałtowaną opłatę instalacyjną w wysokości 200 zł.

Abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usług – niezależnie od wybranego wariantu – wynosi 0 zł. Następnie dostęp do internetu w wariancie do 150 Mb/s kosztuje 70 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe), natomiast pakiety z TV dostępne są już za 100 zł miesięcznie. Internet światłowodowy w wariancie do 300 Mb/s kosztuje 90 zł, zaś w opcji do 900 Mb/s – 110 zł.

Oferta jest dostępna też w ponad 180 salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa w całej Polsce z rabatem smartDOM w wysokości 10 zł miesięcznie.


Komentarze

  • 5742
    #1 Zolmar dnia 18-08-2018 12:43
    NETIA. Firma która w mojej lokalizacji przez 10 lat nie zrobiła nic by zmodernizować miedziany drut. W dodatku po 10 latach okazało się przez przypadek przy wypowiedzeniu ich dziadowskiej usługi, że przez 1o lat płaciłem zawyżone rachunki za internet. Oczywiście nawet nie przeprosili. Prywatna firma lokalna w 2 dni od złożenia wniosku telefonicznego o podłączenie do światłowodu wykonała podłączenie. Opłata wynosiła 2 zł (sic!) Słownie dwa złote! 1 zł za podłączenie i 1 zł za router wart 170 zł. I tak, coś co dla Netii było nie możliwe przez 10 lat, dokonałem przeskoku cywilizacyjnego z 8 Mb/s (płatne jak za 20 Mb/s) do 200 Mb/s za połowę ceny abonamentu z NETII w 3 godziny. Bo tyle trwał montaż i doprowadzenie światłowodu do mego domu jednorodzinnego.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.