Siedem kanałów w „otwartym oknie” Netii

MN 02/08/2018
Siedem kanałów w „otwartym oknie” Netii
 W sierpniu siedem kanałów będzie dostępnych w „otwartym oknie” Telewizji Osobistej Netii.

Począwszy od 1 sierpnia do 2 września br. użytkownicy Telewizji Osobistej Netii uzyskają bez dodatkowych opłat dostęp do siedmiu wybranych kanałów: Polsat Cafe HD, Kuchnia+ HD (na co dzień w pakiecie Styl Życia), Polsat Film HD, TNT HD (w regularnej ofercie w pakiecie Kino), Extreme Sports Channel HD, Polsat Play HD (w stałej ofercie w pakiecie Sport i Emocje) oraz Comedy Central HD (na co dzień pakiet Seriale).

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych. Jest częścią Grupy Cyfrowy Polsat.
 

Komentarze

 • Karol
  #1 Karol dnia 03-08-2018 18:30
  Skoro CP już przejął Netię to tylko kwestia czasu kiedy w CP pojawią się kanały: Kuchnia+ HD, Domo+ HD, MiniMini+ HD, TeleToon+ HD oraz Planete+ HD.
 • Gość z Polsatu
  #2 Gość z Polsatu dnia 05-08-2018 13:17
  Nie będzie bo im umowy na to nie pozwalają, a jak się skończą to i w Netii nie będzie.
 • 2639
  #3 Emil dnia 06-08-2018 13:45
  Karol, nie, nie pojawią się. Dystrybucja satelitarna oraz dystrybucja kablowa/IP żyje swoimi prawami oraz działa na innej zasadzie. nc+ nigdy nie udostępni swoich kanałów, gdyż są po prostu ich autorskimi i taką mają politykę. A to że Polsat je udostępnia, to nie ma nic do rzeczy. Zwłaszcza, że kanały Polsat Sport i Polsat Doku cały czas są tylko w Cyfrowym Polsacie. Inny przykład - Orange TV. Tam również z satelity nie ujrzymy kanałów Polsat Sport, a oferta IPTV jest nieco odrębna i tam już sobie są. Jak i też spójrzmy na oferty kanałów nc+ a Polsatu. Na Ale kino+ HD mamy cały czas jakieś premiery, których nie zobaczymy w innych komercyjnych i mainstreamowych telewizjach, a na Polsacie Film leci w kółko ta sama sieczka, z paradokumentami, Ewą która gotuje i czasem urozmaicona nowszym filmem.

  Nawet jak w NETII pojawią się pakiety Cyfrowego Polsatu, to na podobnej zasadzie co w Orange TV. Czyli będzie tylko to co Cyfrowy Polsat oferuje z satelity, bez żadnych innych kanałów jak np. CANAL+. Zostawią ewentualnie dwie oferty - własną oraz kopię z platformy. Tyle.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.