Polsat Sport Premium na pozycjach nr 333 i 334 w Cyfrowym Polsacie

MN 01/08/2018
Polsat Sport Premium na pozycjach nr 333 i 334 w Cyfrowym Polsacie
 Kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 będą dostępne na pozycjach nr 333 oraz 334 na liście Cyfrowego Polsatu. Pod tymi numerami w EPG operatora zgłaszają się już plansze zapowiadające start stacji.

Polsat Sport Premium 1 oraz Polsat Sport Premium 2 będą nadawane w nowej jakości Super HD i bez reklam. Te kanały oraz cztery dodatkowe serwisy telewizyjne premium od 21 sierpnia 2018 roku, przez najbliższe 3 lata, będą pokazywać rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA.

Kanały Polsat Sport Premium będą dostępne również w WTvK oraz nc+.
       

Komentarze

  • Dom Ban
    #1 Dom Ban dnia 01-08-2018 20:17
    Ciekawe, czy Abonenci którym umowa przechodzi na czas nieokreślony będą mogli sobie dokupić kanały PSP, jako opcja dodatkowa?
  • Piotrrr
    #2 Piotrrr dnia 01-08-2018 21:21
    Mam na kanalach nr 333 i 334 nie mogę doczekać od 21 sierpnia icon_wink
  • Piotr
    #3 Piotr dnia 02-08-2018 07:50
    A czy jak posiadam pełną ofertę CP i umowa trwa to czy mi włączą te dwa kanały bez dodatkowych opłat?
  • Andrzej z infolinii
    #4 Andrzej z infolinii dnia 02-08-2018 14:33
    W 1 i 3 przypadku aby oglądać LM i LE należy przedłużyć umowę. Brak możliwości dokupienia w/w programów
  • Pracownik CP
    #5 Pracownik CP dnia 03-08-2018 20:51
    Posiadacze pakietu Premium Max Plus (a więc wszystkiego łącznie z 6 kanałami dla dorosłych) którzy podpisali umowę po 14.02.2018r. będą mieli Ligę Mistrzów za darmo. Pozostali abonenci muszą przedłużyć umowę.
  • BISKUP85
    #6 BISKUP85 dnia 04-08-2018 06:56
    W moim przypadku dokupienie kosztowało 15 zł
  • zenobiusz
    #7 zenobiusz dnia 04-08-2018 18:11
    Zaczęło się skubanie kasy z abonentów. Dobrze, że środowy mecz pokażą w otwartym Polsacie (mam nadzieję). Na duży plus na pewno - komentarz. Dużo lepiej słuchać panów z Polsatu niż TVP czy Eleven. Chociaż taki Kołtoń nie nadaje się do komentowania. Pozdrawiam Polsatowiczow. Klient nc plus.
  • Widzewiak
    #8 Widzewiak dnia 07-08-2018 22:32
    Nie muszę się o to martwisz bo mam w pełnym pakiecie.