Ernest Bodziuch znowu jest prezenterem Polsat News

Ernest Bodziuch powrócił do prowadzenia programów w Polsat News. 13 lipca ponownie pojawił się w roli gospodarza „Biznes Informacji”. Tego dnia prezentował też notowania giełdowe i walutowe w „Newstelegrafie”.

Ernest Bodziuch przestał prowadzić programy w Polsat News pod koniec marca br. Była to decyzja Doroty Gawryluk, szefowej Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Ernest Bodziuch zaczął wtedy pracować w nowej roli – jako reporter.

Poprzednio Ernest Bodziuch był m.in. gospodarzem „Newstelegrafu”, „Tematów dnia” oraz „Tak czy nie”. W przeszłości prowadził już też „Biznes Informacje”. W TV Biznes i Polsat Biznes był gospodarzem m.in. „Sesji na żywo” oraz programu „Ekonomiści kontra politycy”.

Z nieoficjalnych informacji portalu tvpolsat.info wynika, że w związku z ostatnimi odejściami pracowników i sezonem urlopowym, Polsat News zmaga się z brakami kadrowymi. Właśnie dlatego do prowadzenia „Biznes Informacji” wrócił Wojciech Szeląg, a Robert Bernatowicz ponownie jest gospodarzem „Informacji”.