Wojciech Szeląg wrócił na antenę Polsat News

Wojciech Szeląg powrócił do prowadzenia programów w Polsat News. Dziennikarz jest gospodarzem „Biznes Informacji” oraz prezentuje notowania giełdowe i walutowe w „Newstelegrafie”.

Wojciech Szeląg przestał pojawiać się na antenie pod koniec marca br. Była to decyzja Doroty Gawryluk, szefowej Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Z informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika, że Gawryluk powierzyła Szelągowi pełnienie funkcji producenta anteny.

9 lipca Wojciech Szeląg powrócił do prowadzenia programów. Nie jest już jednak, tak jak to było do końca marca, gospodarzem „Informacji”. Po wieloletniej przerwie wrócił do prowadzenia „Biznes Informacji”. Przedstawia też notowania giełdowe i walutowe w magazynie „Newstelegraf”.

Z nieoficjalnych informacji portalu tvpolsat.info wynika, że władze stacji zdecydowały o przywróceniu Wojciecha Szeląga na antenę, bo w związku z ostatnimi odejściami z Polsat News i sezonem urlopowym, zmagają się z brakami kadrowymi.

Wojciech Szeląg jest związany z Polsatem od 1993 roku. Współtworzył wiele programów ekonomicznych w Polsacie, TV Biznes, Polsat Biznes, Polsat News i Polsat News 2.