Polsat News przeniósł się do zastępczego studia

MN 07/07/2018
Polsat News przeniósł się do zastępczego studia
 Od dziś Polsat News nadaje swoje programy ze studia, które do 22 czerwca zajmował Polsat News 2. W głównym studiu rozpoczyna się remont.

Ostatnim programem, który zrealizowano w studiu Polsat News, były piątkowe „Wydarzenia 22:00”. O 23:00 nadano krótki serwis z newsroomu. W związku z przygotowaniami do emisji z zastępczego studia, wczorajszy program na żywo został skrócony o kilkadziesiąt minut. Od soboty emisja jest prowadzona z dawnego studia Polsat News 2.

– Dziś w innej odsłonie. W zupełnie innym studiu niż do tej pory. Tak będzie przez jakiś czas – powiedziała prowadząca Joanna Górska na początku sobotniego wydania „Nowego dnia”.

Studio Polsat News funkcjonuje od czerwca 2008 roku. Po wielu latach intensywnego eksploatowania, uszkodzone zostały elementy scenografii, pojawiły się problemy z działaniem telebimu, a ostatnio przestały działać niektóre boczne ekrany.

Po zakończeniu remontu Polsat News wróci do głównego studia.

O tym, że Telewizja Polsat planuje remont studia newsowego, informowaliśmy jako jedyni już w czerwcu.


Komentarze

  • Ktoś
    #1 Ktoś dnia 09-07-2018 20:55
    Teraz pytanie co dalej? Mnie zdziwiło, że nic nie wspomnieli dlaczego ta przeprowadzka itp. trochę to dziwne bo stacje na ogół lubią sie chwalić zmianami, a tu nic. Nic tylko czekać na rezultaty prac remontowych. "Znając" trochę Polsat ciężko wyczuć, co to będzie za zmiana, z jednej strony pazerność władz Polsatu na zmiany i mogą tylko wymienić zużyte elementy w studiu. A z drugiej strony, mogą nas zaskoczyć większymi zmianami. Naprawdę ciężko Polsat wyczuć.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.