Polsat zmienia formułę „Kabaretu na żywo”. Paranienormalni prowadzącymi

MN, Magdalena Tasarz (foto) 04/07/2018
Polsat zmienia formułę „Kabaretu na żywo”. Paranienormalni prowadzącymi
 Piąta edycja programu „Kabaret na żywo” będzie nadawana pod zmienioną nazwą i w nowej formule. W „Kabarecie na żywo według Paranienormalnych” każdy odcinek będzie tworzył zamkniętą fabułę, a gospodarze show będą zapraszać do studia nie tylko kabarety, ale też znanych aktorów.

Stałym gospodarzem widowiska zostanie kabaret Paranienormalni. Prowadzący razem z aktorami przedstawią nową wersję „Wesela” Smarzowskiego, alternatywną historię Titanica czy przebiegu kariery Vito Corleone z „Ojca chrzestnego”.

Nowością będą też gościnne występy gwiazd światowego formatu, które specjalnie dla widzów Polsatu zmienią teksty swoich piosenek na język polski.

W programie nadal będą gościły najlepsze kabarety: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów i inni.

Program powróci na antenę 9 września i będzie nadawany bez zmian w niedziele o 21:00 w Polsacie. Producentami wykonawczymi widowiska są firmy AlberT Art i Eskander.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 04-07-2018 22:45
    Bardzo ciekawy pomysł. Robienie kilkadziesiąt razy do roku zwykłych gal kabaretowych nudzi, bo skecze się powtarzają. Dlatego ten pomysł jest interesujący.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.