Liga Mistrzów UEFA w Cyfrowym Polsacie. Jakie ceny?

Cyfrowy Polsat zaprezentował ofertę z kanałami Polsat Sport Premium, w których od nadchodzącego sezonu będzie można śledzić rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA.

Cyfrowy Polsat zaprezentował ofertę z kanałami Polsat Sport Premium, w których od nadchodzącego sezonu będzie można śledzić rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA.

Mecze będzie można oglądać na dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat.

Wszystkie mecze każdej kolejki Ligi Mistrzów UEFA będą dostępne na żywo w telewizji. Transmisje będą oferowane w jakości Super HD.

Zostanie zbudowane specjalne najnowocześniejsze studio sportowe o powierzchni 700 m2 ze ścianą wideo w rozdzielczości 4x4K. Z nieoficjalnych informacji wynika, że studio będzie zlokalizowane na ul. Łubinowej w Warszawie w hali na terenie Cyfrowego Polsatu. Oprawa wizualna będzie przygotowywana w rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modelach 3D.

Liga Mistrzów od sierpnia w #PolsatSportPremium.@tvpolsat_info @omediach_info pic.twitter.com/hUxiAk6r2Y

— Mateusz Bogdał (@mateuszwro) 2 lipca 2018

W skład pakietu Polsat Sport Premium wejdą 2 kanały w jakości Super HD oraz 4 serwisy telewizyjne premium w systemie PPV bez dodatkowych opłat, w cenie pakietu.

Oferty z Ligą Mistrzów UEFA:
– pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 50 zł, na start przez pierwsze 2 miesiące bez opłat,
– pakiety Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 60 zł, na start przez 2 pierwsze miesiące bez opłat,
– pakiety Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium – w cenie 80 zł/mies., a przez 2 pierwsze miesiące bez opłat,
– oferta Premium Max wraz z pakietem Polsat Sport Premium (łącznie 172 kanały, w tym pełna oferta sportowa) – w cenie 110 zł/mies., na start przez pierwsze 3 miesiące bez opłat,
– oferta Premium MAX Plus, czyli Familijny Max HD + Polsat Sport Premium + Eleven Sports HD + Cinemax HD + Sport HD + Film HD + HBO HD i HBO GO + Rozrywka HD w cenie 120 zł miesięcznie, na start przez 3 miesiące bez opłat.

Obecni abonenci oferty Premium Max Plus także otrzymają dostęp do pakietu z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA.

Z wybranymi ofertami z pakietem Polsat Sport Premium i minimalnym zobowiązaniem miesięcznym od 70 zł będzie dostępna oficjalna replika piłki Ligi Mistrzów UEFA gratis. W ramach programu smartDOM wszystkie nowe oferty promocyjne z pakietem Polsat Sport Premium będą o 10 zł tańsze.

Nowe kanały i serwisy telewizyjne premium będą dostępne również w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Z opcją ON THE GO spotkania będzie można oglądać poza domem i to nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie. W Mistrzowskiej Ofercie Premium Max Plus opcja ON THE GO będzie dostępna bez dodatkowych opłat.

Polsat Sport Premium to:
1029 meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA przez 3 lata, 343 w każdym z sezonów,
– każdy dzień meczowy to ok. 8 godzin dziennie relacji na żywo – studio i mecze,
– nowe godziny rozgrywania spotkań w Lidze Mistrzów UEFA: 2 o godzinie 18:55 i 6 o godzinie 21:00 we wtorki i środy; w czwartki mecze Ligi Europy UEFA,
– bogactwo programów towarzyszących meczom: przed- i pomeczowe studia, pogłębione analizy, reportaże, wywiady, doświadczeni eksperci i komentatorzy, liczni goście specjalni oraz wiele innych materiałów przygotowywanych z myślą o kibicach piłkarskich.