Polsat przenosi transmisje wydarzeń z Polsat News 2 do portalu polsatnews.pl

MN, foto: LTT 28/06/2018
Polsat przenosi transmisje wydarzeń z Polsat News 2 do portalu polsatnews.pl
 Telewizja Polsat stopniowo rezygnuje z transmitowania ważnych wydarzeń, konferencji prasowych czy obrad Sejmu w Polsat News 2. Takie relacje są teraz pokazywane na głównej antenie informacyjnej lub na portalu polsatnews.pl.

W tym tygodniu w Polsat News 2 nie pokazano na razie żadnej transmisji. Stacja emituje tylko powtórki z anteny Polsat News. Wcześniej Polsat News 2 był wykorzystywany do nadawania konferencji i wydarzeń, które nie mieściły się na antenie Polsat News. Teraz w przypadku dodatkowych transmisji Polsat News odsyła widzów do portalu polsatnews.pl. Tak było m.in. przy emisji relacji z wystąpienia prezydenta Andrzeja Dudy w Malborku.

Przypomnijmy, że w miejscu Polsat News 2 pojawi się Polsat Newsplus 2, czyli Polsat News z dwugodzinnym opóźnieniem. Od 25 czerwca w okresie przejściowym, do czasu uruchomienia Polsat Newsplus 2, Polsat News 2 będzie nadawał powtórki programów. Stacja nie produkuje już własnych audycji.
 

Komentarze

  • 1175
    #1 lukasz20 dnia 28-06-2018 11:39
    Promocja portalu też się przyda, powinien być jeszcze bardziej promowany i bardziej wyszczególniany na belkach
  • piotrek22222
    #2 piotrek22222 dnia 28-06-2018 12:43
    To jest jawne oszustwo!!! Mam w umowie gwarantowany POLSAT NEWS 2 i nie będzie pewnie wolno zrezygnować bo będą się tłumaczyć przekształceniem kanału a nie że go usunęli :/ a po co mi POLSAT NEWSPLUS 2 skoro wystarczy mi polsat news....

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.