„To był dzień na świecie” nie będzie emitowany latem. „Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wrócimy we wrześniu”

MN 22/06/2018
„To był dzień na świecie” nie będzie emitowany latem. „Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wrócimy we wrześniu”
 Polsat News podjął decyzję o zawieszeniu na czas wakacji emisji programu „To był dzień na świecie”.

Po raz ostatni przed przerwą magazyn pojawił się na antenie dzisiaj. Kolejne wydania mają być emitowane dopiero od września. To pierwsza wakacyjna przerwa w emisji programu w historii „To był dzień na świecie”.

Do Polsat News, jeśli wszystko pójdzie dobrze, wrócimy we wrześniu. Oby już na stałe. Magazyn będzie nieco krótszy, nieco szybszy i nadawany prawdopodobnie nieco później – powiedział Grzegorz Dobiecki.Przypomnijmy, że od 4 czerwca tego roku magazyn „To był dzień na świecie” jest emitowany równolegle w Polsat News i Polsat News 2. Magazyn wrócił na główną informacyjną antenę Polsatu po kilkuletniej przerwie. „To był dzień na świecie” był pokazywany w Polsat News od początku nadawania kanału, czyli od czerwca 2008 roku do kwietnia 2013 roku. Następnie „To był dzień na świecie” został zastąpiony cotygodniowym programem „Tydzień na świecie”, który jednak został usunięty z ramówki w marcu 2014 roku. W czerwcu 2014 roku „To był dzień na świecie” powrócił na wizję. Od tego czasu był nadawany w Polsat News 2. Gospodarzami „To był dzień na świecie” są Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta.

„To był dzień na świecie” powrócił na antenę Polsat News, bo Polsat News 2 kończy produkcję programów, a Telewizja Polsat planuje zmianę formatu stacji.
  

Komentarze

 • 2423
  #1 Posterunkowy dnia 22-06-2018 22:15
  Co ta kobieta odpie...la???!!!!!!!!!!!!
 • 2904
  #2 Newsman20 dnia 22-06-2018 22:53
  A może szykuje się Polsat News świat?
 • 1831
  #3 Staszek dnia 23-06-2018 14:52
  Pewnie o 21:30 i 30 minut długości: przegląd informacji ze świata i rozmowa na jeden temat.
 • Thor
  #4 Thor dnia 25-06-2018 19:47
  "To był dzień na świcie" to najlepszy program publicystyczny o tematyce międzynarodowej w polskiej telewizji, Profesjonalizm, dużo wiedzy o świecie, eksperci, zakaz wstępu dla polityków, niezajmowanie się polskimi sprawami - to prawdziwe atuty tego programu.
  Oglądam TBDNŚ z żoną codziennie od wielu lat. Nie wyobrażam sobie, aby nie wrócił do ramówki.
  Zwracam uwagę, że nie zawsze można kierować się oglądalnością, "To był dzień na świecie" to program skierowany do wymagającego widza, wg mnie do wykształconej klasy średniej, do ludzi dociekliwych, otwartych, ciekawych świata.
  Tej klasy program w ramówce Polsatu to znak jakości, wysokiego poziomu merytorycznego. Nie zrównujcie wszystkich do poziomu "kiepskości".
 • Zulu
  #5 Zulu dnia 26-06-2018 21:13
  To bez wątpienia najlepszy program w polskiej tv

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.