Michał Troiński zamiast Małgorzaty Mikulskiej-Rembek odpowiada za „Państwo w Państwie”

Michał Troiński z Polsat News został koordynatorem redakcji programu „Państwo w Państwie”. Z redakcji odchodzi szefowa Małgorzata Mikulska-Rembek – dowiedział się portal tvpolsat.info

Małgorzata Mikulska-Rembek była szefową programu od 2013 roku. Wcześniej pracowała jako reporterka „Wydarzeń”. Prowadziła też magazyny „Ostatnia instancja” i „Encyklopedia zdrowia” w Polsat News. Michał Troiński ostatnio był związany m.in. z redakcją programu „Prawy do Lewego. Lewy do Prawego” w Polsat News 2.

„Państwo w Państwie” to program publicystyczny, nadawany w niedziele o 19:30 w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2. Każde wydanie magazynu to szczegółowo udokumentowane reportaże o przypadkach naruszenia prawa przez urzędników wobec przedsiębiorców lub błędów wymiaru sprawiedliwości wobec osób prywatnych. Program prowadzi Przemysław Talkowski. „Państwo w Państwie” jest nadawane w Polsat News od wiosny 2011 roku, a od jesieni tego samego roku można je oglądać także na głównej antenie Telewizji Polsat.