fot.: Radio ZET

Beata Lubecka dla tvpolsat.info: „Będę kibicować następcy”

Beata Lubecka kończy pracę w Polsat News i przechodzi do Radia ZET. Lubecka poprowadzi program „Gość Radia ZET”, w którym zastąpi Konrada Piaseckiego. Specjalnie dla portalu tvpolsat.info dziennikarka opowiedziała o końcu współpracy z Polsatem i swoim następcy w programie „Śniadanie w Polsat News”.

W rozmowie z portalem tvpolsat.info Beata Lubecka potwierdziła, że od września wraca do Radia ZET, z którym była już w przeszłości związana jako reporterka.

Tak, to prawda. Od września zaczynam pracę w Radiu ZET. W czerwcu jeszcze widzimy się w „Śniadaniu w Polsat News” – mówi nam Lubecka.

Zapytaliśmy także o to, który z programów prowadzonych w Polsat News i Polsat News 2 będzie najmilej wspominać.

Każdy program będę wspominać z sentymentem. „Pociąg do polityki” z największym – mówi Beata Lubecka.

Zadaliśmy też pytanie, kogo Beata Lubecka widziałaby w roli swojego następcy w programie „Śniadanie w Polsat News”, którego ostatnio jest jedyną prowadzącą.

Kto poprowadzi „Śniadanie w Polsat News”, o tym zdecyduje Pani Dorota Gawryluk. I będę kibicować nieustająco następczyni lub następcy – mówi Beata Lubecka w rozmowie z portalem tvpolsat.info.

Beata Lubecka jest związana z Polsat News i Polsat News 2 od dziesięciu lat. Obecnie jest gospodynią „Śniadania w Polsat News”, a w przeszłości prowadziła: „Gościa Wydarzeń”, „Śniadanie w Radiu ZET” „Rozmowę polityczną” i „Pociąg do polityki”. Przygotowuje również materiały dla „Wydarzeń”.