Beata Lubecka dla tvpolsat.info: „Będę kibicować następcy”

MN, KM 04/06/2018
Beata Lubecka dla tvpolsat.info: „Będę kibicować następcy”
 Beata Lubecka kończy pracę w Polsat News i przechodzi do Radia ZET. Lubecka poprowadzi program „Gość Radia ZET”, w którym zastąpi Konrada Piaseckiego. Specjalnie dla portalu tvpolsat.info dziennikarka opowiedziała o końcu współpracy z Polsatem i swoim następcy w programie „Śniadanie w Polsat News”.

W rozmowie z portalem tvpolsat.info Beata Lubecka potwierdziła, że od września wraca do Radia ZET, z którym była już w przeszłości związana jako reporterka.

Tak, to prawda. Od września zaczynam pracę w Radiu ZET. W czerwcu jeszcze widzimy się w „Śniadaniu w Polsat News” – mówi nam Lubecka.

Zapytaliśmy także o to, który z programów prowadzonych w Polsat News i Polsat News 2 będzie najmilej wspominać.

Każdy program będę wspominać z sentymentem. „Pociąg do polityki” z największym – mówi Beata Lubecka.

Zadaliśmy też pytanie, kogo Beata Lubecka widziałaby w roli swojego następcy w programie „Śniadanie w Polsat News”, którego ostatnio jest jedyną prowadzącą.

Kto poprowadzi „Śniadanie w Polsat News”, o tym zdecyduje Pani Dorota Gawryluk. I będę kibicować nieustająco następczyni lub następcy – mówi Beata Lubecka w rozmowie z portalem tvpolsat.info.

Beata Lubecka jest związana z Polsat News i Polsat News 2 od dziesięciu lat. Obecnie jest gospodynią „Śniadania w Polsat News”, a w przeszłości prowadziła: „Gościa Wydarzeń”, „Śniadanie w Radiu ZET” „Rozmowę polityczną” i „Pociąg do polityki”. Przygotowuje również materiały dla „Wydarzeń”.
  

Komentarze

 • 2423
  #1 Posterunkowy dnia 04-06-2018 19:24
  Następcą będzie Bogdan R?
 • 470
  #2 filczyk dnia 04-06-2018 20:01
  Trudno stwierdzić, o ile ciężej będzie teraz przełączyć na słoneczną stację czy to w tygodniu, czy - zwłaszcza - w niedzielę. Jak będzie, przekonam się po ostatnim "Śniadaniu" (oj czuję, że lekko nie będzie!). Dziękuję za interesujące programy i jeszcze bardziej interesujące - a przede wszystkim wnikliwe - rozmowy z politykami. Nadto za uśmiech i wszystkie polityczne ciekawostki wypowiedziane mimochodem na antenie w ostatnich latach, nierzadko z dużą dozą humoru. Powodzenia! Do usłyszenia!
 • 3537
  #3 Liverpool802 dnia 04-06-2018 20:18
  Co do Rymanowskiego to nie spekulujmy bo nawet nie jest potwierdzone czy będzie pracował dla Polsatu szkoda pani Beaty szkoda że nie usłysze juz głosu pani Beaty bo jakoś nie przepadam za Radiem Zet a tak osobiście wolał bym aby Polsat News opuścił Jankowski strasznie mnie irytuje ten jego styl prowadzenia dyskusji i kierowanie PN w kierunku obecnego obozu władzy bo to widać i słychać niestety.
 • 803
  #4 mefist1 dnia 16-06-2018 14:19
  Wielka PIS-owska łapa położona na Polsat News! Oglądalność pójdzie w dół. Szkoda tych prawdziwych dziennikarzy!
 • wieste
  #5 wieste dnia 08-07-2018 11:03
  Przykre ale polsatowskie informacje zaczęły lewitować w kierunku pisowskich przekazów. Czyżby nowa szefowa? Dobrze, że chociaż styl przekazu lepszy niż w TV pis.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.