„To był dzień na świecie” wróci do Polsat News. „Nowa formuła magazynu”

MN 29/05/2018
„To był dzień na świecie” wróci do Polsat News. „Nowa formuła magazynu”
 W najbliższym czasie magazyn „To był dzień na świecie” powróci do Polsat News. Program awansuje z Polsat News 2 na główną informacyjną antenę Polsatu.

Od wczoraj w Polsat News 2 jest testowana nowa formuła „To był dzień na świecie”. W programie pojawia się więcej materiałów filmowych. Na antenie Polsat News magazyn ma mieć bowiem charakter bardziej informacyjny niż dotychczas, z częścią z przeglądem wydarzeń ze świata. W programie nadal będzie obecna też publicystyka. Gospodarzami „To był dzień na świecie” pozostaną Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta.

Magazyn geopolityczny „To był dzień na świecie” był pokazywany w Polsat News od początku nadawania kanału, czyli od czerwca 2008 roku do kwietnia 2013 roku. Następnie „To był dzień na świecie” został zastąpiony cotygodniowym programem „Tydzień na świecie”, który jednak został usunięty z ramówki w marcu 2014 roku. W czerwcu 2014 roku „To był dzień na świecie” powrócił na wizję. Od tego czasu jest nadawany w Polsat News 2.
  

Komentarze

 • Teresa
  #1 Teresa dnia 26-06-2018 23:00
  Bardzo dobry program, wspaniali dziennikarze, z klasą.
 • x
  #2 x dnia 12-09-2018 18:45
  Szanowni Państwo, kiedy wznowiona zostanie emisja programu. To najlepszy w Polsce program omawiający zagadnienia międzynarodowe. Fachowi prowadzący i goście znający się na omawianym temacie, a nie małostkowi politycy przerzucający się bieżącymi, wzajemnymi oskarżeniami, którzy pojawiają się w innych stacjach.
 • Ireneta
  #3 Ireneta dnia 13-09-2018 09:34
  Strasznie się cieszę , że wróci program , mój ulubiony ! A już się bałam , że,, ktoś" mi go ,, zabrał " ? Pan Dobiecki i Mikruta to klasa sama w sobie ! Oby jak najszybciej ! Panowie ! WIELKI SZACUN !
 • Jarek
  #4 Jarek dnia 15-09-2018 20:33
  Świetny program. Szkoda, że nie ma powtórek na PS News 2.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.