Polska edycja „World of Dance” jesienią w Polsacie

MN 12/05/2018
Polska edycja „World of Dance” jesienią w Polsacie
 Jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje polska edycja show „World of Dance”. To jedyne taneczne widowisko na świecie, w którym na równych prawach rywalizują ze sobą: dorośli i juniorzy, formacje taneczne i soliści, prezentując różne style tańca.

W jury zasiadają wybitne osobowości taneczne. W USA byli to: Jennifer Lopez, Ne-Yo i Derek Hough. Format „World of Dance” został stworzony przez Jennifer Lopez i zyskał popularność w Stanach Zjednoczonych.

Do udziału w polskiej edycji show mogą się zgłaszać uczestnicy z kraju i z zagranicy. Kwalifikacje do „World of Dance” rozpoczną się 21 czerwca w Warszawie.

Pierwsze 4 odcinki programu to kwalifikacje. Każdy uczestnik występuje w ramach swojej grupy i otrzymuje punkty od jury. Aby przejść dalej, biorący udział w programie musi dostać 80 (ze 100) punktów. Kolejny etap to pojedynki. Uczestnicy, którzy otrzymają najwięcej punktów w swojej grupie, wybiorą sobie przeciwnika. To od nich zależy, czy wybiorą sobie najsilniejszego czy może zdecydują się rywalizować z kimś słabszym. Następnie odbędą się półfinały. Tylko jeden uczestnik z każdej grupy będzie mógł przejść dalej. Jurorzy staną się trenerami i przygotują swoich uczestników do występu. W finale tancerze wystąpią dwukrotnie: w choreografii wybranej przez siebie oraz w tańcu wskazanym przez jurorów.

Kwalifikacje i pojedynki będą nagrywane Warszawie od 21 czerwca do 1 lipca. Informacje o castingach są dostępne na stronie polsat.pl.
 

Komentarze

 • Ola
  #1 Ola dnia 21-05-2018 14:09
  Super!!! To bardzo dobra wiadomość dla fanów Tańca z gwiazdami, który wróci dopiero za rok. Będę oglądać!!!
 • Leszek
  #2 Leszek dnia 31-05-2018 17:08
  Ja też będę oglądać
 • Małgośka
  #3 Małgośka dnia 31-05-2018 17:09
  Fajnie że będzie coś nowego

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.