Polsat News zawiesił „Graffiti”, bo gospodarz programu jest na urlopie

MN 08/05/2018
Polsat News zawiesił „Graffiti”, bo gospodarz programu jest na urlopie
 Z anteny Polsat News zniknął program publicystyczny „Graffiti”. Jak się dowiedzieliśmy, cykl wróci na antenę, a powodem przerwy w emisji jest urlop Piotra Witwickiego, gospodarza programu.

Dotychczas ostatnie wydanie „Graffiti” wyemitowano 4 maja. Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu, tłumaczy nam, że przerwa w nadawaniu programu jest chwilowa. Potwierdza też, że przyczyną braku emisji „Graffiti” jest urlop Piotra Witwickiego i dodaje, że jest to jego autorska audycja.

Z naszych informacji wynika, że „Graffiti” wróci na antenę 14 maja i będzie emitowane bez zmian – od poniedziałku do piątku o 08:45. W ostatnim czasie prowadzącym program był tylko Piotr Witwicki, ale wcześniej gospodarzami cyklu byli też m.in. Dariusz Ociepa, Beata Lubecka i Marta Kurzyńska. Do 6 kwietnia 2018 roku nadawano popołudniowe wydanie programu.

„Graffiti” to najdłużej emitowany program publicystyczny Polsatu. Cykl zadebiutował w 1996 roku. Najpierw gościł na głównej antenie, a od 2008 roku jest obecny w Polsat News.
 

Komentarze

  • 2960
    #1 rotalplus dnia 08-05-2018 18:06
    Tylko co takiego autorskiego jest w zwykłej pogadance? Tłumaczenie do kitu...
  • 470
    #2 filczyk dnia 08-05-2018 20:48
    Z PN jest chyba gorzej niż myślałem. Dotąd tak oczywista i naturalna sprawa nie wpływała na kształt ramówki. Równie dziwnie wygląda kwestia rzucania prezenterów w teren i na odwrót, jak akurat pasuje - to też nie sprzyja budowaniu spójnego przekazu i marki (nie wspominając o tym, jak tego typu roszady wpływają na pracę w redakcji). Za chwilę okaże się, że jedna osoba przygotowuje, prowadzi i realizuje program, a potem jeszcze sprząta studio i po drodze wrzuca nagranie z programu na potrzeby VOD.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.