Cyfrowy Polsat udostępni kanał Boomerang w jakości HD

MN 14/04/2018
Cyfrowy Polsat udostępni kanał Boomerang w jakości HD
 17 kwietnia kanał dla dzieci Boomerang rozpocznie nadawanie w jakości HD. Wersja stacji w wysokiej rozdzielczości pojawi się także w Cyfrowym Polsacie.

W najbliższy wtorek Boomerang zostanie przekształcony w Boomerang HD. Nie zmienią się jednak warunki udostępniania kanału w pakietach Cyfrowego Polsatu.

Boomerang prezentuje ponadczasowe kreskówki oraz zupełnie nowe produkcje dla dzieci. To drugi, obok Cartoon Network, flagowy kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat.

Przypomnijmy, że 16 kwietnia Polsat Viasat Nature rozpocznie nadawanie w jakości HD.
         

Komentarze

  • #73
    #1 #73 dnia 14-04-2018 19:17
    A kiedy Eleven 4 HD w CP
  • 4219
    #2 biznes dnia 15-04-2018 11:53
    A kiedy Eleven 4 HD w CP i Puls 2 HD w CP.
  • Krzysztof
    #3 Krzysztof dnia 15-04-2018 14:03
    Naprawdę super. Bardzo mnie to cieszy.
    Jeszcze tylko crime investogation w hd i będziemy w domu
  • 3537
    #4 Liverpool802 dnia 15-04-2018 16:29
    Denerwują już mnie komentarze typu "kiedy eleven sports 4 HD w CP" ludzie nie możecie po prostu cierpliwie poczekać na dołączenie kanału do oferty tylko co artykuł piszecie kiedy wspomniany kanał zaświeci w CP ? Tylko ciągle czytam komentarze o tym Elevenie ileż można ?
  • Michał
    #5 Michał dnia 16-04-2018 06:29
    Ciekawe kiedy lista kanałów zostanie zmieniona? To jest chore, że stacje SD są niżej dostępne niż ich wersje HD np. Nat Geo SD jest na pozycji 72, a Nat Geo HD na pozycji 124. Tak samo z kanałami premium Eleven czy też kanał wpolsce.pl, Novela TV i Water Planet. Kanały odpowiednio są na pozycjach 225-227, 196, 194, 198. Viasat Nature czy Animal Planet są też na słabych pozycjach 164 i 165, a to stanowczo za niska pozycja dla tych uwzględniając to, że stacje o tej tematyce są umiejscowionie wyżej.
  • Mati
    #6 Mati dnia 16-04-2018 18:55
    Drogi Cyfrowy Polsacie nareszcie kanał Boomerang HD będzie w ofercie, ale czekamy na następujące kanały w ofercie: Puls 2, WP, TVN24 BiŚ HD, HGTV HD, Adventure HD, Eleven Sports 4, Baby TV, Top Kids oraz niezbędne usunięcie kanałów zdublowanych w wersji SD

    Pozdrawiam.
  • 2639
    #7 Emil dnia 17-04-2018 14:40
    Zwlaszcza, że ELEVEN SPORTS 4 nie oferuje niczego ciekawego icon_lol

    Chyba że nie stać was na pakiet z trzema pozostałymi kanałami i chcecie się nacieszyć wersją promocyjną. Byle by znaczek był icon_lol
  • Krzysztof
    #8 Krzysztof dnia 17-04-2018 18:06
    Genialna wiadomość. Mordka sama się cieszy.
    Świetny kanał bajkowy. Brawo mój kochany Cyfrowy Polsacie
  • Kuba
    #9 Kuba dnia 23-04-2018 19:01
    A dlaczego kanał jest zablokowany do nagrywania?
  • WERONA
    #10 WERONA dnia 08-05-2018 20:24
    CZEKAMY NA POLSAT NEWS 2 HD icon_smile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!