Seriale z biblioteki programowej Polsatu w Nowa TV

Autor: MN 09/04/2018
Seriale z biblioteki programowej Polsatu w Nowa TV
 Od 1 maja na antenie Nowa TV będzie można śledzić propozycje z biblioteki programowej Telewizji Polsat.

Nowa TV przypomni między innymi: „Mamuśki”, „Daleko od noszy” oraz „Halo Hans!”. Seriale będzie można śledzić w porannym paśmie stacji.

Przypomnijmy, że Telewizja Polsat jest współwłaścicielem Nowa TV. Ma 49% udziałów w spółce TV Spektrum, która jest nadawcą kanału. Nowa TV jest dostępna na ósmym multipleksie DVB-T i u płatnych operatorów telewizyjnych.
       

Komentarze

  • 530
    #1 KO dnia 09-04-2018 20:45
    Ma-sa-kra icon_evil
  • 731
    #2 WojtekCP dnia 09-04-2018 21:57
    I już się zaczyna. To było do przewidzenia icon_redface
  • TvManiak
    #3 TvManiak dnia 09-04-2018 22:27
    Polsat2
    AtmRozrywka
    A teraz jeszcze NowaTV ile mozna ogladac jedno i to samo? Gdzie dawny Polsat z dobrymi amerykanskimi serialami Zar Tropikow, Ziemia 2 itp ??
  • Nick
    #4 Nick dnia 10-04-2018 09:11
    Ale fajnie! Czekałem na to! Teraz można oglądać ten sam program w kółko!

    Nie no, nie jest tak źle, Rodziny Zastępczej i Kiepskich nie ma.
  • Biegun
    #5 Biegun dnia 10-04-2018 10:41
    Tylko serialu Klan brakuje !
  • 3537
    #6 Liverpool802 dnia 10-04-2018 22:00
    Kolejny kanał z powtórkami z archiwum Polsatu jeszcze trochę i będzie to wyglądało jak Polsat Film i Polsat Romans gdzie ciągle są emitowane "Przyjaciółki "Nasz nowy dom" itp bez przerwy bez sensu moim zdaniem tym bardziej że "Nowa TV" znajduje się chet daleko na liście kanałów CP icon_wink
  • Nick
    #7 Nick dnia 11-04-2018 19:56
    Na 1atm2 też przed 1 sierpnia 2012 leciały te seriale. Wiemy, jak się historia dalej potoczyła icon_wink. Więc Nowa TV dołączy do grona 1atm2, 1pol2, 1szo, 1ro, Super Polsat (chociaż ma tam swoje produkcje, jak Nowa TV - narazie icon_smile)
  • 7098
    #8 Melon dnia 11-04-2018 21:00
    Wincyj powtórek,wincyj