Przemysław Białkowski z debiutem w roli gospodarza „Tematów dnia” w Polsat News

Dziennikarz i prezenter Przemysław Białkowski zadebiutował w czwartek, 29 marca w roli gospodarza magazynu „Tematy dnia” w Polsat News.

Przemysław Białkowski znalazł się w pierwszym, roboczym składzie prowadzących „Tematy dnia”, który stacja ogłosiła przed startem emisji programu, czyli jesienią 2017 roku. Mimo to prezenter dotychczas nie pojawiał się w roli gospodarza magazynu. Debiut Przemysława Białkowskiego w „Tematach dnia” miał miejsce dopiero dzisiaj.

„Tematy dnia” można oglądać od 4 września 2017 roku. Program jest emitowany od poniedziałku do piątku o 16:30. Głównym gospodarzem magazynu jest Klaudiusz Slezak, a dotychczas okazjonalnie w roli prowadzących pojawiali się też Marek Piotr Wójcicki i Ernest Bodziuch. W „Tematach dnia” gospodarz omawia z gośćmi najważniejsze wydarzenia.

Przemysław Białkowski jest związany z Polsat News od 2009 roku. Początkowo był katowickim reporterem stacji, a od 2013 roku prowadzi programy. Obecnie jest gospodarzem „Wydarzeń” o 15:50 i 22:00 oraz „Informacji”. W przeszłości można go było oglądać m.in. w „Nowym dniu” i „To jest dzień”.