W Polsat Cafe Hanna Lis porozmawia nie tylko z mężczyznami. „Kobiety są bardzo często ciekawsze”

MN, foto: Instagram 25/02/2018
W Polsat Cafe Hanna Lis porozmawia nie tylko z mężczyznami. „Kobiety są bardzo często ciekawsze”
 Program Hanny Lis w Polsat Cafe będzie miał nie tylko inny tytuł, ale również poszerzoną formułę.

Stacja zdecydowała, że zmieni roboczą nazwę „Hanna Lis i On” na „Między słowami”. Nowy tytuł oznacza też inną formułę programu. Początkowo planowano, że prowadząca porozmawia wyłącznie z mężczyznami. Ostatecznie postanowiono, że do programu Hanny Lis będą zapraszane także kobiety.

– Przede wszystkim chce rozmawiać z ciekawymi ludźmi, takimi, których sama jestem ciekawa, którzy są jakąś inspiracją, którzy dokonali czegoś niezwykłego. Ogromnie się na to cieszę, bo uwielbiam gadać i poznawać nowych ludzi. Nie ograniczamy się tylko do mężczyzn. Przepraszam panów, ale uważam, że kobiety są bardzo często ciekawsze. Mamy mnóstwo inspirujących, silnych, mądrych kobiet w Polsce. Nie będziemy więc stosować kryterium płci – mówi Hanna Lis w rozmowie z Polsat Cafe.

Program będzie można śledzić w niedziele o 15:30, po talk-show „Demakijaż” Krzysztofa Ibisza. „Między słowami” zadebiutuje na antenie Polsat Cafe 11 marca.


Komentarze

  • 6997
    #1 stachu ja na dachu dnia 25-02-2018 17:29
    I po co teraz DEMAKIJAŻ? Albo niech polsat robi oddzielne 2 show o kobietach i mężczyznach lub jeden program i o jednych i o drugich . Pierwotna koncepcja była lepsza.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.