IPLA w nowej odsłonie. Zmieniona szata graficzna i pakiet od HBO

Autor: MN 21/02/2018
IPLA w nowej odsłonie. Zmieniona szata graficzna i pakiet od HBO
 Wystartowała nowa odsłona IPLI. Strona ipla.tv ma teraz nowoczesną, czytelną szatę graficzną. Zmiany zaszły także w samej ofercie. Nowością jest pakiet IPLA HBO z 5 kanałami telewizyjnymi HBO i Cinemax oraz 4 AXN, a także biblioteką filmów i seriali z oferty HBO. Ponadto w serwisie pojawiły się nowe pakiety: IPLA Extra Premiery i IPLA TV.

Strona ipla.tv zawsze dopasuje się do rozdzielczości danego urządzenia, a możliwość kontynuowania oglądania materiału na innym urządzeniu (opcja Oglądaj dalej) pozwoli wygodnie przełączać się między nimi. IPLA jest teraz jeszcze bardziej intuicyjna. Proponuje treści najlepiej dopasowane do potrzeb i zainteresowań użytkownika, dzięki rozpoznaniu jego preferencji. Serwis dostosowuje się do użytkownika poszczególnymi elementami, np. układem czy kolejnością prezentowania treści.

W serwisie pojawił się nowy pakiet IPLA HBO, który zawiera łącznie 9 kanałów telewizyjnych: 5 HBO – HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD i Cinemax 2 HD oraz 4 AXN – AXN HD, AXN Spin HD, AXN Black, AXN White, a także bibliotekę kilku tysięcy filmów i seriali z oferty HBO, która będzie sukcesywnie poszerzana. Za pakiet IPLA HBO widzowie zapłacą 35 zł miesięcznie. Można go kupić poprzez stronę internetową, dokonując płatności kartą kredytową, a klienci Plusa płatność mgogą dopisać do swojego rachunku.

Nowy pakiet IPLA Extra Premiery zastąpi dotychczasowy pakiet IPLA Extra. Dzięki nowemu pakietowi użytkownicy wyłączą reklamy we wszystkich treściach w serwisie je zawierających, a do tego obejrzą przedpremierowe odcinki seriali i programów znanych z anten Polsatu: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” i wiele innych. Za ten pakiet użytkownicy zapłacą 10 zł miesięcznie, a klienci Plusa 5 zł.

Pojawił się też nowy pakiet IPLA TV oferujący 87 stacji telewizyjnych, w tym m.in.: sportowe (np. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), informacyjne (np. Polsat News HD), filmowe (np. Comedy Central, Paramount Channel, Kino Polska, Epic Drama HD, AXN HD, Lifetime HD, TNT HD), rozrywkowe (np. Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, BBC Brit, MTV Polska), edukacyjne (np. Discovery Channel HD, National Geographic, Nat Geo Wild, History) czy dla dzieci (np. Nicktoons, Disney Channel, Cartoon Network HD, Boomerang). W promocji, przez pierwsze 3 miesiące, pakiet będzie kosztował 50 zł miesięcznie, potem jego cena wyniesie 60 zł. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w promocji otrzymają pakiet za 25 zł na 3 miesiące, później zapłacą 30 zł.

Użytkownicy wciąż będą mogli wybierać także dotychczasowe pakiety.
Tagi:
#ipla #ipla.tv #hbo 
 

Komentarze

 • 7191
  #1 widz polsatu dnia 23-02-2018 20:09
  Bardzo się cieszę z tego. Nowa szata graficzna bardziej przybliżyła ipla do popularniejszego playera czy vod.pl Sprawdziłem też, że znacznie utrudniło się pobieranie filmówicon_green
 • Wagowy
  #2 Wagowy dnia 02-03-2018 20:50
  Od dwóch dni nie mogę korzystać z serwisu HBO GO - dekoder Evobox.
 • Adrian
  #3 Adrian dnia 07-03-2018 20:40
  A ja tam się nie ciesię bo wcale nie ma z czego przez tą zmianę że zmienili całkiem na nowo ipla z nową szatą graficzną to już w ogóle nie obejże jakiegokolwiek serialu na ipla.tv po co żeście to zmieniali

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg