Gala KSW 42 w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

MN 16/02/2018
Gala KSW 42 w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI
 Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 42. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Realizowana w systemie „pay-per-view” (PPV) gala odbędzie się już 3 marca br. Dostęp do niej kosztuje 40 zł.

W pojedynkach tego wieczoru zmierzą się jedni z najlepszych zawodników europejskiego MMA – Michał Materla oraz Scott Askham. Swoje umiejętności pokażą również m.in.: Mateusz Gamrot, Grzegorz Szulakowski, Marcin Wójcik, Chris Fields, Karolina Owczarz, Paulina Raszewska. Dla widzów PPV zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek z Polsatu Sport. Początek studia o 19:00. Galę poprowadzą Paweł Wójcik z Polsatu Sport i Waldemar Kasta.

Dostęp do gali mogą zamówić w systemie PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali, czyli 3 marca br. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 26 lutego na kanale 222.

KSW 42: Khalidov vs Narkun w PPV, na żywo, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.