fot.: Polsat

„Take Me Out” i „Top Chef” w środowe wieczory w Polsacie

Programy „Umów się ze mną. Take Me Out” i „Top Chef” będą emitowane w Polsacie w środowe wieczory.

Randkowe show będzie można śledzić o 20:05, a kulinarne widowisko będzie emitowane o 21:25. Premierę obu programów zaplanowano na 7 marca.

Powracający po przerwie „Top Chef” będzie więc nadawany w nowym paśmie. Poprzednio pokazywano go w środy o 20:40. Z kolei „Umów się ze mną. Take Me Out” częściowo zajmie miejsce premierowych odcinków „Świata według Kiepskich”, które powrócą do Polsatu dopiero jesienią.

W każdym odcinku „Umów się ze mną. Take Me Out” trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich pojedynczo będzie musiał je do siebie przekonać. Dostanie na to szansę w trzech rundach. W każdym z etapów dziewczyny będą mogły zdecydować, czy są zainteresowane spotkaniem z danym mężczyzną czy też nie. Jeśli w ostatniej rundzie zostanie więcej niż jedna kandydatka, role się odwrócą i to mężczyzna będzie wybierał kobietę, z którą pójdzie na randkę. Program poprowadzi Piotr Gumulec.

„Top Chef” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Uczestników ósmej polskiej edycji oceni wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa. Gospodarzem programu będzie Grzegorz Łapanowski.