Program smartDOM będzie dostępny z każdym abonamentem

MN 09/02/2018
Program smartDOM będzie dostępny z każdym abonamentem
 Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały nową odsłonę programu smartDOM. Od 14 lutego będzie on dostępny dla każdego klienta i z każdym abonamentem. Zestaw trzech podstawowych usług – telewizję, telefon i Internet – będzie można mieć już za 60 zł miesięcznie. Decydując się na wszystkie 9 usług i produktów wchodzących w skład smartDOM, można zaoszczędzić nawet 1400 złotych rocznie.

Nie będzie już progu wejścia do programu. Teraz każdy klient będzie mógł być w smartDOM, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu. Za każdą kolejną usługę z oferty telewizji (także naziemnej telewizji cyfrowej), telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego lub Internetu klient zapłaci 10 zł mniej miesięcznie. W programie dostępne będą dwie nowe usługi: cyfrowa telewizja naziemna z 12 kodowanymi kanałami telewizyjnymi i 11 radiowymi oraz telefonia stacjonarna.

W nowym smartDOM zestaw podstawowych usług: telewizja z 86 kanałami, Internet z pakietem podstawowym 30 GB oraz abonament telefoniczny z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci i 2 GB Internetu w telefonie będzie można mieć już za 60 zł miesięcznie.

Program smartDOM oferuje 9 produktów i usług: telewizję satelitarną (teraz także cyfrową telewizję naziemną), telefonię komórkową (teraz także stacjonarną), Internet LTE Plus Advanced, usługi bankowe, energię elektryczną, gaz, ubezpieczenia (ERGO Hestia), sprzęt AGD oraz monitoring pomieszczeń.

Nowy smartDOM będzie dotyczyć nowych klientów oraz przedłużających umowę. Klienci, którzy chcą pozostać na dotychczasowych zasadach smartDOM nie muszą nic robić.

Od 14 lutego zmianie ulegną również zasady Programu smartFIRMA, który będzie działał według podobnych reguł jak nowy smartDOM.
 

Komentarze

 • pl677
  #1 pl677 dnia 09-02-2018 16:51
  Czyli jak przedłużę umowę to stracę rabat 50 % czyli połowę ceny za drugi produkt ?
  Coraz gorzej.
 • 2960
  #2 rotalplus dnia 09-02-2018 19:43
  Ochłap 10 zł rabatu, czyli spora podwyżka - jak ktoś miał Premium Max jako rabatowany to zamiast 50 zł zapłaci 90 zł. Program już zdechł - teraz to już tylko łapanie jeleni

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.