Kto wystąpi w dziewiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Telewizja Polsat podała listę uczestników dziewiątej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W programie wystąpią: Anna Guzik, Natalia Krakowiak, Filip Lato, Joanna Lazer, Izabella Miko, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak i Jan Traczyk.

Telewizja Polsat podała listę uczestników dziewiątej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W programie wystąpią: Anna Guzik, Natalia Krakowiak, Filip Lato, Joanna Lazer, Izabella Miko, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak i Jan Traczyk.

Anna Guzik – aktorka znana z teatru, kina, a przede wszystkim z licznych ról serialowych. W 2007 roku wygrała „Taniec z Gwiazdami”. Występowała w parze z Łukaszem Czarneckim.

Natalia Krakowiak – wokalistka i aktorka Teatru Muzycznego „Roma”, wcześniej przez wiele lat związana ze Studiem Buffo. Laureatka Festiwalu Debiutów w Opolu z 2009 roku za wykonanie piosenki Budki Suflera „Jest taki samotny dom”.

Filip Lato – uczestnik siódmej edycji „The Voice of Poland”, znany ze współpracy z chórem Sound’n’Grace. Widzowie Telewizji Polsat mogą kojarzyć jego głos z piosenki z serialu „W rytmie serca”.

Joanna Lazer – znana też jako „Ruda” z zespołu Red Lips. Piosenkarka, autorka tekstów, a kiedyś modelka. W 2011 roku wzięła z grupą udział w pierwszej edycji „Tylko muzyka. Must be the music” i dotarła aż do półfinału. Wspólnie wylansowali hit „To co nam było”.

Izabella Miko – aktorka, obecna w zawodzie już od dzieciństwa, wzięła udział w filmie „Pan Kleks w kosmosie”, występowała w programie „5-10-15” i śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Jako 14-latka wyjechała do USA, aby zostać tancerką, ale kontuzja przerwała jej karierę.

Andrzej Młynarczyk – aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Znany przede wszystkim jako Tomek z „M jak miłość”, chociaż często pojawia się także na planach innych seriali. Brał udział w „Tańcu z Gwiazdami” oraz w show „Celebrity Splash!”.

Krzysztof Szczepaniak – wszechstronny aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie, laureat licznych konkursów piosenki aktorskiej, odtwórca wielu ról dubbingowych.

Jan Traczyk – aktor i wokalista związany ze Studiem Buffo, Teatrem Muzycznym „Roma” i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Laureat wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty.

W jury zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski oraz Kacper Kuszewski, zwycięzca ósmej edycji. Premiera dziewiątego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w marcu w Polsacie.