Będą nowe odcinki „Chłopaków do wzięcia” w Polsat Play

MN 20/01/2018
Będą nowe odcinki „Chłopaków do wzięcia” w Polsat Play
 Wiosną na antenie Polsat Play zadebiutuje nowy sezon serialu dokumentalnego „Chłopaki do wzięcia”.

Cykl jest jedną z najpopularniejszych propozycji programowych stacji, a można go oglądać w niedziele o 21:30. Od kwietnia widzowie będą mogli śledzić nową serię produkcji. Będzie to już trzynasty sezon „Chłopaków do wzięcia”. Dotychczas pokazano 144 odcinki serialu.

W „Chłopakach do wzięcia” można śledzić losy mężczyzn z małych miejscowości, którzy szukają miłości. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie.

Producentem serialu jest firma Peny Film Irena Morawska. „Chłopaków do wzięcia” mogą oglądać też widzowie głównego Polsatu.
         

Komentarze

  • gruby
    #21 gruby dnia 19-03-2018 17:41
    istotnie ten Andelek wygląda jak te chłopaki spod nocnego,ale tak to wyglada zycie na prowincji,no i cwaniakuje
  • gość
    #22 gość dnia 20-03-2018 00:45
    Gruby jak nie masz pojęcia to nie pisz,ludzie na prowincji są bardziej pracowici i normalni.Warszawa i i inne duże miasta to dno skupiska najgorszych meneli i ćpunów.
  • WI
    #23 WI dnia 23-03-2018 06:18
    A ja myslę że to jest zwykłe nabijanie kasy na czasem niepełnosprawnych osobach ku... mać
  • Izabela
    #24 Izabela dnia 25-03-2018 12:01
    A ja uwielbiam ten program i mam nadzieję, że będzie trwał jak najdłużej. Szkoda, że wielu ze starych bohaterów już nie ma. Fajnie byłoby nagrać jeden odcinek i pokazać co u dawnych bohaterów słychać
  • Idjdmm
    #25 Idjdmm dnia 26-03-2018 15:33
    Zgadzam się z izabelą jestem ciekawa jak tam u nich ? I proszę o dalsze odcinki
  • Gustaw2525
    #26 Gustaw2525 dnia 29-03-2018 13:50
    Jak widzę komentarze np. GRUBY, że tak wygląda życie na prowincji to coś mi się robi. Mogę założyć się ze GRUBY przychodzisz po pracy (jak w ogóle pracujesz) wjeżdżasz windą na 10 piętro i spędzasz resztę dnia przed telewizorem lub wisisz na parapecie licząc ile samochodów przejechało. Jak dla mnie to tyko i wyłącznie prowincja cisza spokój można wyjść na taras wypić kawę rano bez porównania z miastem. Niestety sam musiałem przeprowadzić się i zamieszkać w mieście i się dusić ale mam nadzieje ze już nie długo się to zmieni bo zacząłem budowę domuicon_smile. A wracając do chłopaków super serial zawsze oglądam bardzo polecam
  • Widz
    #27 Widz dnia 02-04-2018 10:47
    Mam ponad 40 lat, siedzę za granica i oglądam ten serial, uwielbiam go, nie potrafię dokładnie wyjaśnić czemu, przypomina mi czasy młodości, kiedy bywalem na wschodzie u dziadków.Chyba przezarla sie już moda na bogatych cwaniakow, ten serial pokazuje prawdziwe życie prowincji, nasze problemy-problemy wielu młodych bez wykształcenia,ten serial bawi, przeraża, edukuje, wzrusza-jest w nim jakaś magia, niby nic takiego a hipnotyzuje , czekam na nowe odcinki wspólnie z malzonka, dla nas to hit, mam gdzieś koronę królów czy Na wspólnej czy inne tego typu komercyjne -czekam na kolejne odcinki Chłopaków!!!!!!!!!
  • Robi
    #28 Robi dnia 01-05-2018 13:24
    Co za cenzura. No cóż śmieciowa stacja , śmieciowe programy.
  • Mari
    #29 Mari dnia 14-08-2018 01:12
    To serial, który przytacza ludzi biednych ale pragnących miłości ,partnerstwa i zrozumienia.Pragną rodziny ,żeby żyć.To życie dla niektórych jest bardzo ważne.Często są zabawne sceny,ale realne.To są ludzie ,którym warto pomóc.Czekam na dalsze odcinki,oni gorsi nie są .To są ludzie jak inni .
  • Daro
    #30 Daro dnia 10-09-2018 11:26
    Od kiedy zaczną sie nowe jesienne( 2018 ) odcinki chłopaków.Czekam z niecierpliwoscią. Mogło by byc ich wiecej w tygodniu np w piatek sobote i nedziele.