Beata Tyszkiewicz odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”

MN 19/01/2018
Beata Tyszkiewicz odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”
 W 8. edycji show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz za jurorskim stołem.

Rinke Rooyens, producent „Tańca z Gwiazdami” jak co roku spotkał się z panią Beatą i zaprosił ją osobiście do programu. Beata Tyszkiewicz jednak podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w show: – Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami” – powiedziała.

– Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać – mówi producent „Tańca z Gwiazdami” Rinke Rooyens

– Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia – dodaje dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.
  

Komentarze

 • 3537
  #1 Liverpool802 dnia 19-01-2018 13:10
  Ciekawe kto ją zastąpi jakoś nikt mi nie przychodzi do głowy
 • Hektor
  #2 Hektor dnia 19-01-2018 15:51
  Jak się dowiedziała że popek będzie tańczył to nie chciała dłużej brać udziału w tym cyrku
 • Michał
  #3 Michał dnia 20-01-2018 09:34
  Pewnie dadzą Jolantę Fraszyńską, tak jak wcześniej dali w TVN-owkiej edycji.
 • dziękująca
  #4 dziękująca dnia 17-02-2018 19:07
  Ufff !!! W końcu!!! Za każdym razem jak otwierała usta to zastanawiałam się czy uda się jej coś mądrego powiedzieć aż wstyd mi było za jej wypowiedzi i to stękanie (podobnie jak za byłą prowadzącą Annę Głogowską jak czasem pier ... coś głupiego to aż odechciewało się oglądania).
  Szczególnie zapadło mi wpamięć jak się ścieła Beatka na żywo z Michałem Malitowskim. W powtórce na drugi dzień zostało wycięte. Ale kto pamięta to pamięta foch Beatki królewny!!! Natomiast stare filmy z nią przyjemnie się ogląda i to był jej czas! Trzymam kciuki za nową osobę w jury!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.