Będą nowe odcinki „Świata według Kiepskich”, ale dopiero jesienią 2018

Telewizja Polsat zdecydowała o kontynuowaniu serialu „Świat według Kiepskich”. Nowe odcinki pojawią się na antenie dopiero w drugiej połowie 2018 roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że premierę 27. sezonu zaplanowano na jesień.

Zdjęcia do nowej serii mają wystartować w czerwcutę informację udało nam się nieoficjalnie potwierdzić w dwóch niezależnych źródłach. Oznacza to, że wiosną 2018 roku na antenie Polsatu nie zobaczymy nowych odcinków „Świata według Kiepskich”. Podobną przerwę w emisji Polsat zastosował już niedawno w przypadku programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jesienią 2017 roku stacja nie pokazała kolejnego sezonu show. Program wróci jednak na antenę wiosną 2018 roku. Decyzję o przerwie tłumaczono czasowym wyeksploatowaniem formatu.

Telewizja Polsat i ATM Grupa, producent „Świata według Kiepskich”, nie podają powodów przerwy w emisji serialu. ATM Grupa po komentarz odesłała nas do stacji. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat, nie odpowiedział na nasze pytanie w sprawie serialu. Warto dodać, że nie będzie to pierwsza przerwa w produkcji sitcomu. Podobna miała ostatnio miejsce wiosną 2009 roku. Wtedy również nie pokazano nowych odcinków.

„Świat według Kiepskich” gości na antenie Polsatu od 16 marca 1999 roku. To najdłuższy aktorski sitcom na świecie. Dotychczas pokazano 528 odcinków.