Bartek Kasprzykowski odchodzi z jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi go Kuszewski

Autor: MN 28/12/2017
Bartek Kasprzykowski odchodzi z jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi go Kuszewski
 Bartek Kasprzykowski nie będzie już jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor zrezygnował z udziału w show – oficjalnie potwierdziła produkcja programu.

W ósmym sezonie jurorami byli też: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Małgorzata Walewska. Kasprzykowskiego w jury widowiska w dziewiątej edycji, która ma pojawić się na antenie Polsatu wiosną 2018 roku, zastąpi Kacper Kuszewski. Bartek Kasprzykowski oceniał uczestników programu począwszy od piątej edycji. Bartek Kasprzykowski brał też udział w „Twoja twarz brzmi znajomo” jako uczestnik. Wygrał czwartą odsłonę show.

Zwycięzcami programu zostawali także: Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Katarzyna Popowska i Kacper Kuszewski.
 

Komentarze

 • 1900
  #1 Michas dnia 29-12-2017 13:14
  gdzieś czytałem że Kuszewski
 • Waldi
  #2 Waldi dnia 06-04-2018 20:57
  Moim zdaniem Kacper Kuszewski idealnie wpisał się w Jury Programu twoja twarz brzmi znajomo po Bartku Kasprzykowskim.
  Oceny Kacpra w stosunku do Uczestników są normalne nikogo nie Faworyzuje i przede wszystkim ma coś do Powiedzenia uczestnikom ja osobiście nie odczułem żadnej zmiany w programie Twoja Twarz brzmi znajomo.
  A tym Którzy Mają jakieś uwagi do Kacpra Przypominam że z Oryginalnego Jury od Pierwszego odcinka sa tylko Małgorzata Walewska oraz Paweł Królikowski.
  Katarzyna Skrzynecka przyszła na Miejsce Katarzyny Kwiatkowskiej a Bartek Kasprzykowski Dj Adamusa więc pewnie wtedy Ludzie również mieli wątpliwości co do zmian w Jury choć Kasia Skrzynecka Miała najłatwiej bo jej poprzedniczka była Jurorem w Programie tylko jedną Edycję wiec pewnie udało jej się uniknąć porównań czego pewnie nie udało się uniknąć Bartkowi więc dajmy Kacprowi szansę na bycie Jurorem w tym programie.
 • Waldi
  #3 Waldi dnia 06-04-2018 21:35
  Witam moim zdaniem w Jury Programu Twoja Twarz Brzmi znajomo po odejściu Bartka Kasprzykowskiego nic się nie zmieniło Kacper Kuszewski Idealnie się wpasował w tę rolę jego oceny wobec uczestników są bardzo trafne i przede wszystkim ma co do Powiedzenia Uczestnikom oraz nie odczułem od Pierwszego odcinka z udziałem Kacpra żadnej tremy z jego strony czy skrepowania wszedł z marszu w to Jury.
  Chciałbym przypomnieć również tym którzy mają jakieś uwagi wobec Nowego Jurora Kacpra Kuszewskiego do których mają prawo że z Oryginalnego Jury są tylko Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski.
  Kasia Skrzynecka zastąpiła Kasię Kwiatkowską a Bartek Kasprzykowski DJ Adamusa więc Pewnie to czego Kasi Skrzyneckiej Udało się uniknąć bo zastąpiła Kasię Kwiatkowską po Jednej Edycji tego pewnie Bartkowi Kasprzykowskiemu już nie udało się uniknąć jak zastępował po czterech Edycjach DJ Adamusa czyli chodzi mi o złośliwe porównania oraz uwagi dlatego uważam że powinniśmy dać Kacprowi Kuszewskiemu szansę na bycie Jurorem w tym programie proszę was o tą szansę.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg