Bartek Kasprzykowski odchodzi z jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi go Kuszewski

MN 28/12/2017
Bartek Kasprzykowski odchodzi z jury „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi go Kuszewski
 Bartek Kasprzykowski nie będzie już jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor zrezygnował z udziału w show – oficjalnie potwierdziła produkcja programu.

W ósmym sezonie jurorami byli też: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Małgorzata Walewska. Kasprzykowskiego w jury widowiska w dziewiątej edycji, która ma pojawić się na antenie Polsatu wiosną 2018 roku, zastąpi Kacper Kuszewski. Bartek Kasprzykowski oceniał uczestników programu począwszy od piątej edycji. Bartek Kasprzykowski brał też udział w „Twoja twarz brzmi znajomo” jako uczestnik. Wygrał czwartą odsłonę show.

Zwycięzcami programu zostawali także: Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Katarzyna Popowska i Kacper Kuszewski.
 

Komentarze

 • 1900
  #1 Michas dnia 29-12-2017 13:14
  gdzieś czytałem że Kuszewski
 • Waldi
  #2 Waldi dnia 06-04-2018 20:57
  Moim zdaniem Kacper Kuszewski idealnie wpisał się w Jury Programu twoja twarz brzmi znajomo po Bartku Kasprzykowskim.
  Oceny Kacpra w stosunku do Uczestników są normalne nikogo nie Faworyzuje i przede wszystkim ma coś do Powiedzenia uczestnikom ja osobiście nie odczułem żadnej zmiany w programie Twoja Twarz brzmi znajomo.
  A tym Którzy Mają jakieś uwagi do Kacpra Przypominam że z Oryginalnego Jury od Pierwszego odcinka sa tylko Małgorzata Walewska oraz Paweł Królikowski.
  Katarzyna Skrzynecka przyszła na Miejsce Katarzyny Kwiatkowskiej a Bartek Kasprzykowski Dj Adamusa więc pewnie wtedy Ludzie również mieli wątpliwości co do zmian w Jury choć Kasia Skrzynecka Miała najłatwiej bo jej poprzedniczka była Jurorem w Programie tylko jedną Edycję wiec pewnie udało jej się uniknąć porównań czego pewnie nie udało się uniknąć Bartkowi więc dajmy Kacprowi szansę na bycie Jurorem w tym programie.
 • Waldi
  #3 Waldi dnia 06-04-2018 21:35
  Witam moim zdaniem w Jury Programu Twoja Twarz Brzmi znajomo po odejściu Bartka Kasprzykowskiego nic się nie zmieniło Kacper Kuszewski Idealnie się wpasował w tę rolę jego oceny wobec uczestników są bardzo trafne i przede wszystkim ma co do Powiedzenia Uczestnikom oraz nie odczułem od Pierwszego odcinka z udziałem Kacpra żadnej tremy z jego strony czy skrepowania wszedł z marszu w to Jury.
  Chciałbym przypomnieć również tym którzy mają jakieś uwagi wobec Nowego Jurora Kacpra Kuszewskiego do których mają prawo że z Oryginalnego Jury są tylko Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski.
  Kasia Skrzynecka zastąpiła Kasię Kwiatkowską a Bartek Kasprzykowski DJ Adamusa więc Pewnie to czego Kasi Skrzyneckiej Udało się uniknąć bo zastąpiła Kasię Kwiatkowską po Jednej Edycji tego pewnie Bartkowi Kasprzykowskiemu już nie udało się uniknąć jak zastępował po czterech Edycjach DJ Adamusa czyli chodzi mi o złośliwe porównania oraz uwagi dlatego uważam że powinniśmy dać Kacprowi Kuszewskiemu szansę na bycie Jurorem w tym programie proszę was o tą szansę.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.