Koniec „Śniadania w Radiu ZET” w radiu i Polsat News

MN 27/12/2017
Koniec „Śniadania w Radiu ZET” w radiu i Polsat News
 Polsat News i Radio ZET nie będą już emitować programu „Śniadanie w Radiu ZET”. Zakończyła się umowa o współpracy przy tym programie, którą nadawcy podpisali w 2016 roku. Radio ZET zdecydowało o zaprzestaniu produkcji formatu.

W Radiu ZET od stycznia zamiast „Śniadania w Radiu ZET” będzie można słuchać rozmów jeden na jeden prowadzonych przez Joannę Komolkę oraz Łukasza Konarskiego. W Polsat News miejsce „Śniadania w Radiu ZET” zajęło pasmo „Nowy dzień”.

„Śniadanie w Radiu ZET” Polsat News i Radio ZET emitowali równolegle od września 2016 roku, w niedziele o 09:05. Program prowadziły na zmianę dwie pary prowadzących: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio ZET) oraz Joanna Komolka (Radio ZET) i Bartosz Kurek (Polsat News). Do „Śniadania w Radiu ZET” zapraszano głównie przedstawicieli partii politycznych i Kancelarii Prezydenta.
        

Komentarze

  • 2229
    #1 Piterfan dnia 27-12-2017 21:32
    I teraz 1polnew powinien wziąć taki program na swoje barki i realizować go samemu.
  • 3537
    #2 Liverpool802 dnia 27-12-2017 21:45
    Albo we współpracy z innym radiem np z TOK FM icon_wink
  • 1831
    #3 Staszek dnia 28-12-2017 11:26
    Zdecydowanie muszą robić dalej taki program sami lub z innym radiem.
  • 2639
    #4 Emil dnia 30-12-2017 04:40
    Polsatowi coś nie po drodze z tego typu crossoverami. Z gazetą nie wypaliło. Teraz z radiem.
  • biwaczek
    #5 biwaczek dnia 21-01-2018 09:33
    Teraz już nie będę słuchał radia z. Zostało bardzo dobre TK FM
  • biwaczek
    #6 biwaczek dnia 21-01-2018 20:07
    Kardynalnym błędem było pozbycie się Moniki Olejnik. I na to już nic nie poradzicie. A draństwem moderatorów jest nie zamieszczanie komentarzy nieprzychylnych.
  • Pati70
    #7 Pati70 dnia 23-01-2018 08:06
    Bardzo, bardzo żałuję. Od dawna szykując niedziele śniadanie słuchałam (może nie zawsze z przyjemnością), ale z ciekawością tego programu, szczególnie jak prowadziła Monika Olejnik, ale dziennikarze z Polsatu też potrafili przyszpilić tych "przedstawicieli" narodu.
  • Adp
    #8 Adp dnia 04-02-2018 01:07
    Radio Zet upada coraz niżej.. Najpierw odeszła Beata Pawlikowska, której audycji słuchałem z ciekawością, choć nie zawsze regularnie, potem Monika Olejnik, a teraz zabrali jeszcze te dyskusje przy śniadaniu w niedzielę. Marzena Chełminiak z tym swoim nosowym głosem nie jest żadną atrakcją.. Szkoda.. Słuchałem Zetki wyrywkowo tylko dla tych audycji, które wymieniłem, ale teraz myślę, że skoro nie ma mojego ulubionego "Śniadania.." to przestanę jej słuchać w ogóle..
  • RMF FM
    #9 RMF FM dnia 09-09-2018 17:56
    zet odeszło...bez żalu ze strony widzów Polsatu !!!!