Udane Święta Polsatu. 4,4 mln widzów „Kevina samego w Nowym Jorku”

MN 27/12/2017
Udane Święta Polsatu. 4,4 mln widzów „Kevina samego w Nowym Jorku”
 Święta Bożego Narodzenia zdecydowanie należały do Telewizji Polsat. W grupie komercyjnej Polsat zgromadził udziały w rynku na poziomie 13,3% i zdeklasował konkurencję.

Według danych Nielsen Audience Measurement, niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady znakomitych artystów. Koncert świąteczny o godzinie 17:00 zapewnił stacji udziały na poziomie niemal 30% wśród wszystkich oglądających oraz 31,2% w grupie komercyjnej. „Kevin sam w Nowym Jorku” to pozycja, bez której widzowie nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądaną pozycją w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,4 mln widzów. W czasie ich emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: niemal 40% w grupie 16-49 i 32% w grupie 4+.

W trakcie trzech świątecznych dni stacja odnotowała średnio 13,3% udziału w grupie komercyjnej i 11,1% w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie z Telewizją Polsat.


Komentarze

  • 2960
    #1 rotalplus dnia 27-12-2017 23:05
    Niedługo telewizje będą ogladac wyłącznie wyznawcy powtórek powtórek i stacje będą mialy 5-7 % udziałów - za malo na budżetowe programy, za duże na emisje szajsowatych audycji

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.