Katarzyna Cebula zwyciężczynią „Wyspy przetrwania”

MN 11/11/2017
Katarzyna Cebula zwyciężczynią „Wyspy przetrwania”
 150 tys. zł za zwycięstwo w programie „Wyspy przetrwania” otrzymała Katarzyna Cebula. Po tygodniach zmagań na jednej z wysp archipelagu Fidżi przetrwały tylko dwie osoby.

W pierwszej polskiej edycji „Wyspy przetrwania” brało udział 16 osób. Chcieli przeżyć przygodę swojego życia. Przez niemal miesiąc zmagali się z aurą, brakiem jedzenia, spartańskimi warunkami, trudnymi zadaniami, a przede wszystkim własną psychiką. Wytrzymałość uczestników w każdym aspekcie została wystawiona na ciężką próbę. Walczyli wytrwale dzień w dzień, przy okazji tworząc sojusze, negocjując, ale też knując i spiskując.

Do finałowego odcinka awansowali: Katarzyna Cebula, Maciej Kuśmierz, Paweł Poręba i Daniel Wiśniowski. Pierwszy odpadł Daniel, a następnie z programem pożegnał się Maciej. O końcowym zwycięstwie zadecydowały głosy współplemieńców, siedmioosobowego jury, policzone na żywo w studiu Polsatu.

Reality-show „Wyspa przetrwania”, które emitowano w piątkowe wieczory, dla Polsatu produkowała firma Jake Vision. Program realizowano na podstawie formatu „Koh-Lanta”, który jest francuską wersją reality-show „Survivor”. Telewizja Polsat nie informuje, czy powstanie druga edycja programu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.