Cyfrowy Polsat zaprezentował świąteczne promocje

MN 06/11/2017
Cyfrowy Polsat zaprezentował świąteczne promocje
 Cyfrowy Polsat wystartował z nową, świąteczną ofertą telewizyjną. W tym roku na gwiazdkę w każdym zestawie telewizji znalazły się kanały premium – HBO, Cinemax i Eleven. Ponadto pełną ofertę ze 177 stacjami, czyli Premium MAX, można otrzymać bez opłat aż do wakacji.

Kanały Cinemax i Eleven znalazły się w zestawach z każdym pakietem podstawowym. Natomiast kanały HBO wraz z serwisem HBO GO są dostępne w pełnej ofercie telewizyjnej Premium MAX przez całą umowę, a z pozostałymi pakietami w ramach prezentu – nawet przez 3 miesiące bez opłat.

Oferty świąteczne od Cyfrowego Polsatu to także EVOBOX PVR, umożliwiający nagrywanie do 3 programów jednocześnie czy bezprzewodowe podłączenie do sieci, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, od 1 zł.

W telewizyjnej ofercie świątecznej znalazły się także telewizory Smart TV. Zestaw ze 177 kanałami dla całej rodziny w paczce pod choinką z telewizorem Samsung 50” UHD 4K Smart TV MU6172 na raty, można mieć w łącznej cenie 149,99 zł/mies. To oferta Premium MAX bez opłat do wakacji, dekoder EVOBOX PVR za 1 zł oraz telewizor Samsung 50” UHD 4K Smart TV z 48 ratami po 50 zł/mies.

Oferta świąteczna Cyfrowego Polsatu to też gotowe zestawy z innymi urządzeniami: tabletami lub modemami oraz usługami telewizji czy Internetu LTE. Dzięki rabatom w Domowym Programie Oszczędnościowym smartDOM, umożliwiającym łączenie usług m.in. Plusa i Cyfrowego Polsatu, zestawy świąteczne dopasowane do potrzeb całej rodziny można skompletować w bardzo korzystnych cenach.

Ofertę telewizyjną Cyfrowego Polsatu na święta promuje ogólnopolska kampania reklamowa m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat, a także w radiu, prasie, Internecie i na outdoorze. Koncepcję spotu telewizyjnego opracowała agencja Grey Worldwide, reżyserował Michał Bulik, autorami scenariusza są: Jakub Kopiczyński i Marek Górski. Producentem spotu jest TFP Sp. z o.o., media zakupił dom mediowy Vizeum.

 

Komentarze

 • 2960
  #1 rotalplus dnia 06-11-2017 18:17
  Gdzie nowa pakietyzacja? Gdzie nowe kanały?
  To samo co było inaczej opakowane
 • 731
  #2 WojtekCP dnia 06-11-2017 18:33
  A gdzieś ktoś zapowiadał coś takiego? icon_smile
 • 2960
  #3 rotalplus dnia 06-11-2017 19:25
  Nieoficjalnie takie głosy się pojawiały...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.