Serial paradokumentalny „Pierwsza klasa” debiutuje w IPLI

Autor: MN 31/10/2017
Serial paradokumentalny „Pierwsza klasa” debiutuje w IPLI
 W ofercie telewizji internetowej IPLA pojawił się serial paradokumentalny „Pierwsza klasa”. Produkcja prezentuje losy uczniów i skupia się na kilku głównych bohaterach: Emilii, Anecie, Maksie, Igorze, Zuzannie, Kamilu oraz Sarze. Są oni częścią niemal każdej historii. Odcinki serialu trwają około 11 minut.

Oprócz głównych bohaterów, w „Pierwszej klasie” pojawia się jeszcze kilka innych postaci, które regularnie występują w odcinkach – wicedyrektor Sylwia Wożniak, matematyk Robert Głowacki, biolog Łukasz Piotrowski oraz inni. Oprócz stałych bohaterów i nauczycieli, w każdym odcinku występują też nowi bohaterowie.

Serial „Pierwsza klasa” w IPLI

Serial kierowany jest do młodzieży i opowiada przejmujące historie o fascynacjach, wyzwaniach i problemach, jakie dotykają nastolatków. Historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach, dzięki czemu młodym widzom łatwo się z nimi utożsamić. Wszystkie problemy, z jakimi borykają się nastolatkowie są inspiracją dla tego serialu. Poruszane są ważne tematy, takie jak: miłość, samotność, seks, przyjaźń, kompleksy, anoreksja, talent, szczęście, moda, ambicje, prześladowania w szkole, uzależnienia, rozwody rodziców, agresywne zachowania, media społecznościowe, uprzedzenia, marzenia, dyskryminacja i orientacja seksualna. Serial ma na celu inspirować młodych ludzi w bardzo ważnym okresie ich życia.

Producentem „Pierwszej klasy” jest firma Tako Media. Serial powstaje na podstawie popularnego holenderskiego formatu „Brugklas”, należącego do Tuvalu Media. „Pierwszą klasę” zrealizowano na zlecenie kanału Super Polsat, a jednym z producentów ze strony Telewizji Polsat jest Monika Wojdyga-Makowska, szefowa Super Polsatu. Jeszcze nie wiadomo, kiedy serial zostanie pokazany w tradycyjnej telewizji.

 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 01-11-2017 11:02
    Czyli ten serial nie nadaje się telewizji, a na pewno nie w takiej formie. Poza tym na YouTube od zeszłego roku jest już hitowy serial o szkole - Nieprzygotowani.
  • yyyy
    #2 yyyy dnia 20-02-2018 02:06
    no ja uwazam ze TAK

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
1ok
icon_hb
1mu
tvpolsat.info
omediach.info
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
Nowa TV
Foku TV
Eska TV
Eska TV Extra
Eskat Rock TV
Polo TV
VOX Music TV
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
Netia
1tvm
1tobiass
1libi
tgg