„My3” – nowy program dla dzieci w Polsacie

11 listopada na antenie Polsatu zadebiutuje program dla dzieci pt. „My3” – dowiedział się portal tvpolsat.info. Poprowadzą go członkinie zespołu My3: Natka, Julka i Gefi. Program, który jest częścią dużego projektu muzycznego tworzonego przez Tako Media, będzie można oglądać w weekendowe poranki.

Natka to 16-latka pochodząca z Kaszub. Julka ma 17 lat, a jej dom rodzinny znajduje się na Lubelszczyźnie. Gefi ma 18 lat i pochodzi z Bieszczad. Dziewczyny tworzą zespół My3, który kieruje swoją muzykę do dzieci i młodzieży. Niedawno ukazała się debiutancka piosenka grupy pt. „Mammaje”.

Goście programu idole młodzieży i pasjonaci w swoich dziedzinach, m.in.: Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska opowiedzą o swoich pasjach i marzeniach. Prowadzące pokażą młodym widzom różne techniki rysowania i innych prac manualnych oraz jak przygotować prosty i pożywny posiłek. Poprowadzą również zajęcia z choreografii i zaprezentują piosenki z premierowej płyty zespołu My3. Przekonają też widzów, że ćwiczenia WF nie muszą być ciężkimi zajęciami, których należy unikać, a przyjemną zabawą. Julia, Natalia i Gefi przygotowały też specjalny kącik urody i ciekawostki z różnych dziedzin życia. W każdym odcinku prowadzącym będzie towarzyszyć grupa dzieci. Seria składa się z dwudziestu czterech dwudziestodwuminutowych odcinków.

Program będzie można oglądać od 11 listopada w soboty i niedziele około 07:45 w Polsacie.