„Młode wilki” – nowy program Dominiki Długosz w Polsat News 2

MN 11/10/2017
„Młode wilki” – nowy program Dominiki Długosz w Polsat News 2
 14 października na antenie Polsat News 2 zadebiutuje program „Młode wilki”. W nowym cyklu, który poprowadzi Dominika Długosz, znajdzie się podsumowanie politycznych wydarzeń tygodnia. W dyskusji będą uczestniczyć młodzi politycy z ugrupowań parlamentarnych i pozaparlamentarnych.

Z informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika, że „Młode wilki” będzie można oglądać w soboty o 10:00 w Polsat News 2 i na portalu polsatnews.pl. W październikowej ramówce Polsat News 2 nie będzie powtórek programu, ale pasma powtórkowe z bieżącymi wydaniami mają pojawić się w listopadzie.

Do „Młodych wilków” Dominika Długosz będzie zapraszać polityków, którzy nie ukończyli jeszcze 35. lat. W godzinnym programie dokonają oni podsumowania najważniejszych wydarzeń tygodnia. W pierwszym odcinku pojawią się m.in. Marcelina Zawisza z Partii Razem, Marta Golbik z Platformy Obywatelskiej i Piotr Apel z Kukiz'15. Uruchomiono już profil programu na Twitterze.

Dominika Długosz przygotowuje materiały dla „Wydarzeń”. Prowadzi też „Graffiti popołudniowe” w Polsat News i „Rozmowę polityczną” w Polsat News 2. Z Grupą Polsat jest związana od 2007 roku.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.