Plus z ofertą dla Ukraińców – „Taniej na Ukrainę”

MN 03/10/2017
Plus z ofertą dla Ukraińców – „Taniej na Ukrainę”
 Plus przygotował nową promocję skierowaną do osób, które mieszkają w Polsce, ale chcą pozostawać w kontakcie ze swoimi bliskimi na Ukrainie. Wystarczy kupić starter JA+ Na Kartę i aktywować pakiet, by móc włączyć nową promocję i dzwonić już za 19 gr/min do ukraińskiej sieci Kyivstar, a w Polsce bez limitu.

W ramach promocji klienci otrzymują: niską stawkę 19 gr/min za połączenia telefoniczne z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar, stawkę 33 gr za SMS-a wysłanego z Polski do ukraińskiej sieci Kyivstar, bezpłatny w Polsce transfer danych na komunikatory Viber, Facebook i Messenger, duży pakiet internetowy w Polsce – 12 GB oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej.

By skorzystać z promocji ukraińskiej należy kupić starter JA+ Na Kartę (są dostępne też w języku ukraińskim), włączyć promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” za 29 zł na 30 dni oraz aktywować „Taniej na Ukrainę”. Opłata za promocję „Taniej na Ukrainę” wynosi 0 zł i jest ona aktywowana na 24 godziny z automatycznym odnawianiem pod warunkiem zachowania ważności konta dla usług wychodzących oraz aktywnej promocji na pakiet kompleksowy.

Obywatele Ukrainy, którzy chcą skorzystać z oferty muszą zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera. Mogą to zrobić we wszystkich punktach rejestrujących karty sieci Plus, a przy rejestracji musza okazać paszport lub kartę pobytu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.