Nowi gospodarze programów Polsat News i Polsat News 2

Piotr Kuśmierzak został prowadzącym „Nie rządem Polska stoi” w Polsat News 2. Marek Piotr Wójcicki dołączył do składu prowadzących „Rozmowę polityczną” w Polsat News 2. Z kolei Dominika Długosz zadebiutowała w roli gospodyni „Graffiti popołudniowego” w Polsat News.

Piotr Kuśmierzak jest reporterem Polsat News. Prowadzony przez niego program „Nie rządem Polska stoi”, który poświęcony jest tematyce samorządowej, można oglądać w poniedziałki o 16:35 w Polsat News 2.

Marek Piotr Wójcicki jest prezenterem Polsat News. Teraz będzie również czasami prowadził „Rozmowę polityczną” w Polsat News 2. Pozostałymi gospodarzami są: Dominika Długosz, Mikołaj Jankowski i Ernest Bodziuch. „Rozmowę polityczną” można oglądać od poniedziałku do piątku o 18:00.

„Graffiti popołudniowe” jest emitowane w dni powszednie o 18:00 w Polsat News. Głównym prowadzącym jest Piotr Witwicki. W poniedziałek, 11 września w roli gospodyni programu debiutowała Dominika Długosz, reporterka Polsat News i „Wydarzeń” oraz prowadząca „Rozmowę polityczną” w Polsat News 2.