Water Planet i Novela TV w ofercie Polsat Media

MN 06/09/2017
Water Planet i Novela TV w ofercie Polsat Media
 1 października 2017 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanałach Water Planet i Novela TV, należących do Polcast Italia S.r.l. Obie stacje działają na polskim rynku od maja 2012 roku i są dostępne na platformie Cyfrowego Polsatu oraz w wybranych sieciach kablowych.

Water Planet to kanał skierowany do mężczyzn, w szczególności pasjonatów wodnego świata. W ramówce stacji znajdują się programy ukazujące podwodne piękno najbardziej niedostępnych zakątków naszego globu, przybliżające pracę ratowników wodnych oraz straży przybrzeżnej w zatłoczonych kurortach turystycznych, prezentujące historię najsłynniejszych bitew morskich oraz przedstawiające najpopularniejsze ekstremalne sporty wodne, takie jak rafting, surfing, kajakarstwo górskie czy kitesurfing.

Novela TV to jedyna w Polsce stacja dla miłośników telenowel latynoamerykańskich. Powstała z myślą o widzach, którzy kochają historie, w których główną rolę odgrywa miłość. Kanał nadaje seriale premierowe, nigdy nie emitowane w Polsce, a także te znane i doceniane przez polską oraz światową publiczność. Novela TV nadaje przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Od października portfolio Polsat Media będzie liczyć 64 kanały telewizyjne.
 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 06-09-2017 18:49
    Zbierają wszystko co się da.
  • 612
    #2 Dzii dnia 06-09-2017 19:53
    To już wiadomo jakie kanały trafią na nowy transponder CP. Wszystkie 4 Polcastu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.