„Skrzywdzone” i „Po drugiej stronie lustra” nowościami Polsat Cafe

Autor: MN 06/09/2017
„Skrzywdzone” i „Po drugiej stronie lustra” nowościami Polsat Cafe
 Serial paradokumentalny „Skrzywdzone” i program medyczny „Po drugiej stronie lustra” to polskie nowości w jesiennej ramówce Polsat Cafe.

„Skrzywdzone” to serial paradokumentalny inspirowany poruszającymi historiami młodych kobiet, które padły ofiarą okrutnych przestępstw. W każdym odcinku para śledczych – energiczna i odważna komisarz Zuzia Dziubecka oraz rozsądny i spokojny komisarz Paweł Garstka prowadzą inne śledztwo. Sprawy, z którymi się spotykają, dotyczą tzw. dziewczyn z sąsiedztwa. Jedne uwikłane są w skomplikowane życiowe zależności, innym – staje na drodze okrutny przypadek. Premiera: w środę, 13 września o godz. 21:00.

„Po drugiej stronie lustra” to nowy program Polsat Cafe, który pomoże piętnastu kobietom. Każda z nich wiele razy, pytając gdzie jest moje prawdziwe ja, miała ochotę stłuc taflę szkła, w której codziennie widzi swoje niedoskonałe odbicie. W 10. odcinkach serii widzowie poznają niezwykłe kobiety, którym życie zafundowało problem nie do pokonania, tak im się przynajmniej wydawało. W programie będziemy śledzić pracę zespołu specjalistów, którzy będą zajmowali się leczeniem ciała, ale także duszy. Premiera: w poniedziałek, 25 września o godz. 21:00.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.