Bartosz Kurek wraca do „Śniadania w Radiu ZET”

W niedzielę, 10 września Bartosz Kurek powróci do prowadzenia programu „Śniadanie w Radiu ZET”, który można śledzić co tydzień od 09:05 w Polsat News i Radiu ZET.

Bartosz Kurek przestał prowadzić „Śniadanie w Radiu ZET” w lutym tego roku. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat, w rozmowie z portalem tvpolsat.info zdementował wtedy informację o zawieszeniu Bartosza Kurka za program „Śniadanie w Radiu ZET” z 5 lutego, w którym dziennikarz powiedział Pawłowi Szefernakerowi z Prawa i Sprawiedliwości – „zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może też pan wyjść”. Według Telewizji Polsat, Bartosz Kurek dostał w tym czasie propozycję stanowiska menadżerskiego w Pionie Informacji i Publicystyki. Zaczął zarządzać treściami internetowymi Polsat News.

Bartosz Kurek pracuje w Polsat News od początku nadawania kanału, czyli od czerwca 2008 roku. Wcześniej był zatrudniony w TV Biznes. Od czerwca 2017 roku jest prowadzącym weekendowe wydania „Wydarzeń”. Od września będzie również gospodarzem programu „Tło”. „Śniadanie w Radiu ZET” prowadzi w parze z Joanną Komolką. Druga para gospodarzy to Beata Lubecka i Łukasz Konarski.