Bartosz Kwiatek nowym prowadzącym „Wystarczy Chcieć” w Polsat News

Program „Wystarczy Chcieć”, przygotowywany pod patronatem Fundacji Polsat, rozszerza swoją dotychczasową formułę. W nowym sezonie, obok historii rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci, zobaczymy również tematy i problemy, z którymi borykają się dzieci zdrowe, m.in. wady wymowy czy hejt w Internecie. W roli gospodarza Monikę Zalewską zastąpi Bartosz Kwiatek.

W maju tego roku „Wystarczy Chcieć” zyskało nową formułę. Twórcy wyszli na zewnątrz, poza studio telewizyjne, by pokazać z bliska historie rodziców chorych i niepełnosprawnych dzieci. Teraz formuła zostanie poszerzona, aby pokazać widzom, że również dzieci zdrowe spotykają się z wieloma problemami i wyzwaniami, które potrafią być bardzo uciążliwe, a czasami wręcz stłumić w dziecku naturalną chęć poznania świata czy potrzebę kontaktu z drugim człowiekiem.

W nowym sezonie obok Izabeli Talabskiej, mamy 10-letniego Olafa, podopiecznego Fundacji Polsat, w roli prowadzącego zobaczymy Bartosza Kwiatka, dziennikarza Polsat News. Emisja programu od 3 września, w niedziele o 13:30 w Polsat News.